ПАММ рахунки в PrivateFX та Активний інвестор

Форекс
Активный инвестор

Активный инвестор

Доброго дня, сьогодні я б хотів поділитись своїм досвідом демо інвестування у ПАММ рахунки та в “Активний інвестор” компанії PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), але перед тим як почати скажу декілька слів про ці функції.

ПАММ рахунки компанії PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) – Як відомо компанія взяла найкращі продукти, та функціонал компанії “Forex-trend”, їхня с-ма ПАММ рахунків розвивалась з початку створення компанії: прибутковість, вигідність, стабільність, просадка, рівень ризику, виведення коштів по роловерам – показники, на які підприємство зробило помітний акцент, також не було забуто такі моменти як страхування ПАММ рахунку від просадок та інше, детальнна інструкція по інвестуванню в ПАММ рахунки тут.

Тепер безпосередньо мій досвід – я спробував демо інвестування одразу як з’явилась можливість, і хочу сказати все працює досить добре: сортування ПАММ рахунків, вибір по торговим неділям і все таке, також дуже порадувало що навіть з самого початку демо інвестування вже було з кого вибрати серед трейдерів, які до речі показують досить непоганий результат, нагадаю компанія PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) проводить конкурс серед трейдерів . Також сподобалось що зараз ролловер працює набагато швидше і без необхідності закривати кабінети, як це було в ФТ,  а як повідомляють скоро це працюватиме повністю в автоматичному режимі. Однак, допрацювати там все ж є що, для прикладу час від часу інформація про ПАММ рахунки показується тільки на англійській мові, та особисто мені здається що з інформації про той чи інший ПАММ рахунок можна виділити тільки деякі пункти, а все решта сховати під кнопку “додаткова інформація” так на мій погляд було б зручніше. На самому початку я вклав 500 usd в ПАММ рахунок kodiak, і за цей час набігло 576, тобто 15,2% що досить не погано скажу я вам.

Про с-му Активний інвестор можна розповідати дуже довго, повірте це так і є, подивіться тільки на скільки велика інструкція для тих хто хоче з ним працювати самостійно. Але суть с-ми зовсім не в його складності а в новації – це с-ма за допомогою якого досвідчений клієнт може копіювати торгові операції трейдерів під час торгового періоду, що може збільшити суму доходу в декілька разів. Це як звичайний МАМ рахунок але кращий, адже щоб гарно користуватись МАМ рахунком треба мати хороший досвід в інвестуванні, і самостійно думати чи варто копіювати ту чи іншу торгову операцію, чи ні. А тут ви довіряєте свої кошти як в звичайний ПАММ рахунок, який на справді не ПАММ рахунок в інвестиційний портфель людини яка буде по суті копіювати операції різних трейдерів під час торгового періоду, тому послуга “активний інвестор” просто повинна збільшити загальний прибуток для інвесторів. Іншими словами це вдосконалена функція від компанії ФТ яка там називалась “Інвестиційний консультант”, тільки тут було вдосконалено одні з найважливіших моментів для кращих прибутків – це протягом одного тижня або торгового періоду мати можливість вкладати все тіло депозиту в різних трейдерів на момент торгових операцій.

7 thoughts on “ПАММ рахунки в PrivateFX та Активний інвестор

 1. Сповіщення: Торговые условия PrivateFX - Foreign Exchange in UA
 2. Сповіщення: Broker company PrivateFX - Foreign Exchange in UA
 3. Сповіщення: Дайджест новин PrivateFX №8 - Foreign Exchange in UA
 4. Я на форексі недавно , працюю з іншого конторою , називати її не буду, щоб не вважали за рекламу . Після прочитання Вашої статті з’явилися думки перейти до privatefx . Компанія , судячи з усього , досить надійна ? умови мені здаються набагато вигідніше , ніж в моїй . Чи варто змінювати ? може бути спишемся в скайпі , якщо Вам не важко , і Ви дасте пораду ? спасибі заздалегідь.

  1. Компанія зараз в дуже хорошій формі. Умови як для трейдера (є в мене і такі вже знайомі) так і для інвестора хороші, тому можете питати все що цікавить. Якщо зацікавить то напишіть мені на пошту 92slawa92@gmail.com (Потім якщо буде необхідність звідти дам і скайп свій).
   Також прочитайте цю статтю якщо буде час, та якщо все ж забажаєте стати інвестором компанії то я дам вам сертифікат.
   http://www.for-ex.in.ua/sekretnij-kod-sertifikata-privatefx-shho-ce-take/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *