Дайджест новин від 8 грудня: PrivateFx, Біржа депозитів, та новий регулятор

Новини, Форекс
Биржа депозитов

Биржа депозитов

Доброго дня, почну одразу.

З моменту як Дмитро Льоушкін поїхав на конференцію до керівників PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) почались вагомі зміни в роботі компанії, та були дані відповіді на багато важливих питань.

В першу ж чергу треба зрозуміти чому старт компанії так довго затягувався, відповідь на це дали наступну – проблема була в тому що компанію намагались справді запустити якнайшвидше, і через це виникли всі проблеми. Щоб юридично підключити всі платіжні с-ми включаючи і Eccompay потрібно було мати необхідні дозволи, та операційну компанію групи. Для цього було прийнято рішення зареєструвати компанію Private Innovative Society (Ltd.)  в юрисдикції карибської держави Сент-Вінсент і Гренадини,  через яку б мала вестись брокерська діяльність, та інші фінансові операції,  але в цієї компанії був ряд недоліків – відсутність ліцензії на здійснення фінансової діяльності, та якої не-будь регуляції, але треба розуміти що компанія пішла на цей крок тільки через те що цю компанію можна було зареєструвати в максимально короткий термін, та запустити компанію, чого так сильно бажають як і нові клієнти, так і клієнти які переходитимуть з ФТ. Але в останній момент було прийнято рішення змінити компанію, яка б забезпечувала брокерську діяльність PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), тепер це буде FIBO Group, яка має всі необхідні дозволи та регуляцію IFSC, і затримка зараз зумовлена тільки тим що перероблюють юридичну частину під нову компанію (FIBO Group),   та підключають платіжні с-ми, з найважчим питанням вроді розібрались, йдемо далі.

Всі новини станом на 9 грудня, біржа депозитів, PrivateFX, та новий регулятор
Всі новини станом на 9 грудня, біржа депозитів, та новий регулятор

Одразу після цього з’їзду справді почалась активна робота компанії, впевнений вона відбувалась і до, але тоді це так сильно не афішували, вже повідомили, що компанія швидше всього запуститься в грудні (коли точніше невідомо), але на відміну від всіх інших разів коли повідомляли про старт, на цей раз активно звітуються  про те над  чим компанія зараз працює та що вже зробила. Показали нову головну сторінку компанії, як бачите над кнопкою “Реєстрація”  є логотип тої самої компанії, яка є головним акціонером компанії – Concorde Capital

Почалась активна рекламна кампанія на популярних інтернет ресурсах, таких як Прокапітал, та ММПГ, що також заряджає оптимізмом, і розумінням того що справді все йде до старту компанії.

Заявили про підключення платіжних с-м, це будуть як і Eccompay, яка нагадаю досить не зручна для громадян України через неможливість зняття коштів цим способом, тому буде підключена також ePayments, яка для українців набагато зручніша, а можливість поповнювати національною валютою (рублі, гривні) рахунок буде на цьому тижні.

Анонсували біржу депозитів за допомогою якої буде здійснюватись продаж пікселів з ФТ, зараз її можна потестувати, та “пощупати” за цією адресою fxdepomarket.net, щоб попробувати функціонал та спробувати себе як в ролі продавця так і покупця потрібно написати в цій гілці форуму в форматі “Участь в тестуванні” та нікнейм в ФТ, цікавий момент – тільки за один вечір бажаючих прийняти участь в інвестуванні перевалило за 150.  Комісії при здійснені купівлі-продажу наступні: 2,5% за купівлю, та 2,5% за продаж, + комісія з ПС, після особистого тестування можу сказати що біржа депозитів справді майже готова, чекають тільки старту.

Про комісії і якою ПС найкраще користуватись на біржі депозитів

На даний момент відомо про те, що платіжними с-мами на біржі будуть Perfect Money, та Epayments, давайте порівняємо їх:

Epayments

 • Внутрішні перекази                                                          Безкоштовно
 • Банківський переказ, поповнення                             Безкоштовно
 • Переказ на картку компанії                                           Безкоштовно
 • Банківський переказ, виведення                                0,8%
 • Регуляція                                                                               FCA

Perfect Money

 • Внутрішні перекази                                                          1,99% неверифікований та 0,5 верифікований акаунт
 • Банківський переказ, поповнення                             Від 0%
 • Переказ на картку компанії                                           Немає картки
 • Банківський переказ, виведення                                1.5%+комісія банку
 • Регуляція                                                                               Офшорна

 

І тут вибір як на мене досить неоднозначний, ПС Epayments надійна, особливо якщо у вас вже є картка цієї ПС, а оскільки цю карту підключали в ФТ то швидше за все що вона у вас є, особливо ця ПС зручна якщо ви збираєтесь ввести/вивести на валютну картку/рахунок, плюс є така серйозна регуляція як FCA, і що важливо що при знятті грошей з картки Epayments в банкоматі комісія символічна –  $2.60, а якщо ви схочете обміняти кошти на якусь іншу валюту то нам повідомляють наступне – “При здійсненні операції у валюті, відмінній від валюти карти, стягується додаткова комісія в розмірі 2.6%. Дана комісія базується на індикативному курсі MasterCard, встановленим на день операції.”, тому цю с-му найкраще використовувати з валютою, та з карткою їхньої с-ми. А Через те що Perfect Money давно вже на ринку СНД та з ним працюють багато вітчизняних обмінників, то вона зручніша в переведенні грошей з USD рахунку на гривні чи рублі і навпаки, тут комісія 0,5%, і кращий курс обміну. Загалом, особисто мені більше імпонує Epayments, в більшості через те що знімаю валюту з картки Epayments за кордоном, і там комісія виходить чисто символічна, та і сервіс, плюс є FCA регулятор, що безсумнівно перевішує чашу терезів в свою сторону.

Як бачите робота кипить, і кипить у всіх напрямках, а це дає зрозуміти що ми вже на фініші, на фініші початку старту.

UPD: Буквально годину тому Роман Карулов поділився інформацією “К приему все готово, будет сразу и некоторые ЭПС. Объявим завтра, так как есть много вопросов, требующих предварительного решения, как, например, остановка демо-инвестирования и переход к реальной торговле. Завтра я сообщу более подробную информацию.

3 thoughts on “Дайджест новин від 8 грудня: PrivateFx, Біржа депозитів, та новий регулятор

 1. Сповіщення: Новорічний дайджест новин PrivateFX - Foreign Exchange in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *