Біржа депозитів

Форекс
Биржа депозитов

Биржа депозитов

Доброго дня.

С початку повідомлю про те, що недавно був закінчений  тест-драйв брокера PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), компанією Maestrforex-V, в результатах наголосили наступне: “Исключительно низкие спреды. Например,  спред в 0.1 пункта по популярной валютной паре EUR/USD”,  що означає дуже низьку комісію за торгівлю, тобто брокер налаштований як в світовій практиці серед брокерів, брати максимально низькі комісії з трейдерів, та зробити все для комфортної їх торгівлі. В минулій статі я згадував біржу депозитів та її основну функцію, яка очевидна – продати пікселі з ФТ, клієнтам PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), які таким способом зможуть непогано заробити, та збільшити свій капітал. В зв’язку з недавно здобутою мною інформацією про те що вона на цих вихідних повинна запрацювати в реальному режимі, сьогодні я напишу про неї більш детально, там дам відповідь на питання: Чому біржа депозитів для покупців не менш важлива ніж для продавців, та дати декілька порад як для продавців так і для покупців.

Ну чому вона вигідна для продавців зрозуміло – більшість з них не бачили своїх грошей, що застрягли в ФТ майже рік, і звісно отримати хоч якусь частину зі своїх кровних для них буде дуже важливо, чому частину бо всі прогнозують не дуже великі ціни за депозити на початку (середня 30% від всього депо), однак  згадуючи всі інші “брокеропади” що відбулись на протязі 2015-того року навіть ці 30% виглядають дуже солідно, адже інші не повернули клієнтам ні копійки.

Покупці, тут також начебто все очевидно, – можна дуже непогано заробити, і це розуміють як нові інвестори, так і ті, хто переходить по 1+1, особливу вигоду тут бачать солідні інвестори, з серйозними грошима, вони розуміють що  за компанією стоїть інвестиційний банк Concorde Capital на чолі з Ігором Мазепою, і розуміють що цей брокер, з вже хорошими і перспективними трейдерами має стати одним з кращих в країнах СНД, та підняти планку довіри та якості до брокерів на новий рівень. Ось декілька прикладів: Інвестор, якого представив Ігор Бичков оцінивши ситуацію готовий “закупитись” на біржі на 50 000 usd, та на загальну суму біля 250 000 доларів (після “1+1”), ось тут детальніше, також інформаційний партнер Єлена розповіла про нову компанію та біржу депозитів декільком своїм знайомим, та після взяла у них інтерв’ю, всі опитувані відмітили що біржа депозитів може стати відмінним методом збільшити свої прибутки, приблизно така була відповідь і у людей у яких брав інтерв’ю я. А згадуючи середню ціну, яку прогнозують на біржі – 30-50 відсотків, можна легко підрахувати що для прикладу за 300 доларів можна купити 1000 доларів як бонус, але не треба забувати що цю 1000 треба підкріпити такою ж сумою реальних грошей, і виходить що з 1300 доларів можна зробити 2000 (або + 53%), і одразу їх використовувати для інвестування, або торгівлі. Очевидно що біржа депозитів найкраще підходить для нових клієнтів компанії, адже за допомогою неї можна отримати дуже солідний бонус за поповнення, який зможете вивести після закінчення терміну заморозки.

Перейдемо безпосередньо до біржі депозитів, вона працює по принципу всіх звичайних аукціонів, де є продавці що виставляють свої лоти, та покупці, які оголошують свою ціну за них. На аукціон буде проводитись на  сайті fxdepomarket.net, там же є детальна інструкція та, гід як для продавців, так і для покупців, слід відмітити що при покупці депозиту ваші гроші заморожуються приблизно на рік, але прибуток ви зможете виводити без перешкод та лімітів. Також продавцям потрібно пам’ятати про введення лімітів на продаж на перші 3 місяці роботи біржі, до 10 000 доларів в місяць, це обумовлюється тим, що щоб кожен зміг продати свій депозит, та попередити продавання великих депозитів за дуже малу суму що б спричинило сильне знецінення лотів.
Можу дати ще декілька порад:
Покупцям – купуйте депозити з початку запуску біржі, тоді у вас буде можливість купити депозит за 10% від суми, ато і менше.
Продавці – чекайте на свою ціну, та постійно повіряйте середню ціну за лот на сайті біржі. Якщо у компанії все буде добре, то ціна з часом на депозити буде тільки рости, і можливо навіть через півроку після запуску компанії ви зможете продати свій депозит в два рази дорожче ніж якби ви це зробили на першому місяці роботи біржі.

4 thoughts on “Біржа депозитів

  1. Сповіщення: PrivateFX - Результати конкурсу трейдерів, нові та старі зірки - Foreign Exchange in UA
  2. Сповіщення: PrivateFX - Результаты конкурса трейдеров, новые и старые звезды - Foreign Exchange in UA
  3. Сповіщення: SmartInvest - Черговий інструмент PrivateFX, за допомогою якого можна добре заробити - Foreign Exchange in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *