Новий початок

Новини

Отже, я перестав співпраювати з PrivateFX і всією їхньою шайкою, більше ніяких обов’язкових завдань та погроз. З їхнім підходом я знав що це ті ж ідіоти що і були в Форекс Тренд але я мав собі повернути кошти, які вклав, бо довірився одному своєму другу, який виявилось нічого про це не знав і був не компетентним настільки, що взагалі не мав давати ніяких порад, ВЗАГАЛІ.

То мої гроші!

Але то були мої гроші і я мусів їх повернути за всякої ціни, що власне, і зробив. Як тільки сказали про те, що буде конкурс на інформативних партнерів я зрозумів, що мушу брати участь і мушу перемогти. Так, був ще варіант перейти по “1+1”, але він був не для мене, я зарікся, що в таку контору я нізащо не вкладу свої кошти. В першу десятку я не попав саме через те, що не мав відвідуваності сайту, але потім зрозумів, що ці “горе профі” в житті не відрізнять куплений трафік ботів, від трафіку живого. Тоді я його купив, накрутив до необхідного рівня і я перейшов туди.

Як я працював та що повернув

Працювати було важко. Саме через те, що я від своїх слів на своєму блозі рекомендував (змушений був) співпрацювати з тими телепнями. Але вийшло так, що за весь цей час я не привів ЖОДНОГО ЖИВОГО КЛІЄНТА ЇМ В КОМПАНІЮ. Спочатку я реєстрував сам, через ліві акаунти, потім платив декілька центів на біржах, за кожну реєстрацію, далі коли з’явились ці сертифікати я їх видавав друзям, які просто зняли прибуток з них (в районі 100 долларів). Потім я побачив, що тими сертифікатами можна замінити реферала на свій (чудова все-таки в них ІТ команда). Тоді я дав їх декілька клієнтам, які інвестували до цього і дав сам собі цей сертифікат, тобто був рефералом сам собі =). В сумі з цим всім я повернув близько 33% від тої суми. що вклав в ФорексТренд. Не багато, але значно більше, ніж певно 70% людей цієї піраміди.

Про що жалію, та що далі?

Жаль є тільки за одне – що не купив отой трафік одразу. Якби я так зробив, то був би в першій десятці та повернув набагато більше коштів, напевне. Напевне тому, що на початку роботи компанії PrivateFX було дуже багато зливів трейдерів, тому можливо все хай лишається як є.

Я планую вести інвестиційну діяльність і надалі. Я надто багато часу вклав в все це, щоб воно мені зараз не приносило кошти. Ну і за цей час я значно збільшив свої кошти завдяки основній роботі. Зараз планую три напрямки в інвестувані: Біткоїни, Довірче Керування (довірюсь тим трейдерам, що торгували в прайветі), та самостійна торгівля виключно кріптовалютою. Блог я дещо перероблю, зміню лого та все таке, але залишу всі записи що були до цього. Все ж, це моя праця. Тільки що всюди напишу, що я не рекомендую інвестувати в Прайвет. Загалом, багато планів та велика надія, що я їх всіх виконаю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *