Що таке біткоін і чому за ним майбутнє інвестицій на форекс?

Новини, Форекс
Що таке біткоін і чому за ним майбутнє інвестицій на форекс?

Що таке біткоін і чому за ним майбутнє інвестицій на форекс?

Про біткоїни я чудово розписав отут:

10 речей, які ви повинні знати про Біткоїни

Зараз хочу повернутись до цієї теми, бо компанія PrivateFX планує почати безпосередню роботу з цією валютою, а компанія Prime вже це зробила. Зараз PrivateFX вже налаштувала поповнення через цю с-му і пропонує одну чудову перевагу тим, хто поповнить рахунок компанії на більше ніж 1 біткоїн перед іншими – вони будуть отримувати свої виплати протягом 24 годин! Нагадаю, така перевага до цього була тільки в тих, хто мав статус “премімум”, такий видавали тим, хто мав на рахунку в компанії 50 000 доларів і більше.

 Як створити гаманець Біткоїн?

Ось це відео чудова інструкція по його створенню, та реєстрації:

 

Як поповнити рахунок компанії PrivateFX, за допомогою Біткоїн?

Для цього потрібно пройти в особистому кабінеті “Мої рахунки” – “Внести кошти” і прокрутивши сторінку трохи вниз побачите форму для заповнення:
Зверніть увагу, що в гаманці сума міститься в біткойнов, а в особистому кабінеті поповнення проводиться в Сатоши. “Сатоши і біткойнов” це як “Копійка і Гривня”.
Після натискання кнопки “Продовжити”, Ви отримуєте Адреса та Інвойс для поповнення:
Далі заходимо в свій біткойнов-гаманець на сайті blockchain.info і відправляємо платіж за вищевказаною адресою, суму пишемо в біткоінах:
Перевіряємо ще раз інформацію і натискаємо “Відправити”:
Після цього, в біткоіни гаманці з’явиться інформація про платіж:
А самі біткоіни, вже перераховані в долари потраплять на особовий рахунок в особистий кабінет.

Як використати Біткоїни в PrivateFX?

Компанія планує дати клієнтам можливість торгувати на цій валюті, та на інших криптовалютах. Вона для цього більш ніж підходить. Справа в тому, що волатильність цієї валюти дуже мала, вона довго йде вверх по ціні та довго вниз. І також це чудовий спосіб зберегти свої кошти. Долар зараз падає, з Євро не зрозуміло що взагалі буде, а про нац валюти я взагалі мовчу. А біткоїн на цьому фоні виглядає хоча б гідно, що каже про те, що його можна використовувати для диверсифікації.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *