PrivateFX – Результати конкурсу трейдерів, нові та старі зірки

Конкурс, Новини, Форекс
PrivateFX - Результаты конкурса трейдеров

PrivateFX - Результаты конкурса трейдеров

Добрий день.

Підходить до кінця перший етап конкурсу трейдерів, який закінчився сьогодні, 25 грудня. Конкурс пройшов дуже цікавим і напруженим, подумати тільки, в конкурсі взяло участь понад 560 людей! І звісно як і в кожному конкурсі є переможці, і ті кого би можна було виділити. Тож привітаймо 10-ку фіналістів:

 1. vbespuda дохідність уявіть тільки, 1008%, і це тільки за не повних 2 місяці, приз 3000 usd
 2. plotnichiy – 561,50% приз 2000 usd
 3. ipashutapkom – 511% приз 1000 usd
 4. PARAMON – 508,21 %
 5. Helga – 402,24 %
 6. KOORA – 395,73 %
 7. Diomid – 379,47 %
 8. Pammisst – 348,70 %
 9. svv_1980 – 333,41 %
 10. sarg – 303,61 %

Місця з 4 по 6 отримають в нагороду по 500 usd, згодом з цієї десятки буде сформовано індекс для інвестування. Також ця десятка перейде в наступний, другий  етап конкурсу, де вже будуть боротись за призи у вигляді 5000, 3000, та 2000 доларів. Однак я особисто впевнений, мотивація для учасників буде не цей приз, а ім’я, яке буде сформовано по закінченню конкурса, та відомість серед інвесторів компанії, адже це дасть змогу створити ПАММ рахунок, та торгувати грошима інвесторів і заробляти на цьому набагато солідніші суми, звісно при умові торгівлі в плюс. Оцінити реальні можливості цієї десятки я поки що не берусь, адже не треба забувати що торгували вони на демо рахунках, де основна умова була найбільший дохід, а не збереження депозиту, тому почекаємо як вони проявлять себе на реальних рахунках.  До речі, деякі трейдери не дочекались закінчення конкурсу і вже відкрили свої ПАММ рахунки, і показують непогану дохідність, лідирує поки що ПАММ рахунок Pantera з дохідністю в 20% цього місяця, він до речі прийшов до нас з Panteon-Finance, де керував ПАММ рахунком з сумами в 500 000 usd. Так, серед трейдерів є як і поки що невідомі нам імена, так і давно знайомі, для прикладу один з топ керуючих ПАММ рахунків в Forex-Trend, Kuznets вже підтвердив свій перехід, і почав торгівлю. Тим хто не знає або забув це трейдер з історією торгування в ПАММ рахунках понад 3 роки, з середньотижневою дохідністю 3-6%. Також відомо що з ФТ перейде ще декілька топ керуючих, та дехто з переможців конкурсу “МУР”, особисто я б дуже хотів бачити таких керуючих: Ares, mitro, bokser, Domenic, ну і звісно diamonds.

Одразу за цією новиною нас порадували іншою – PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) оголосив старт реальної торгівлі. Як я і писав в попередній статті брокер намагався створити якнайкращі умови для трейдерів: Мінімальні спреди, дозволення автоматичної торгівлі, ніякої реклами, та настирних менеджерів та багато іншого.

Також за короткий термін було добавлено ряд нових ПС, та доопрацьовувано ряд інших технічних моментів. З найбільших залишилось реалізувати перехід “1+1”, та “Біржу депозитів”, робота над якими кипить.

Отже, трейдери є, компанія є, платіжні системи підключені, не вистачає тільки Вас, реєструйтесь, та відкривайте для себе світ форексу!

2 thoughts on “PrivateFX – Результати конкурсу трейдерів, нові та старі зірки

 1. Сповіщення: Дайджест новин PrivateFX №8 - Foreign Exchange in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *