Крижане серце 2 відгук

Відгуки
Крижане серце 2 відгук

Попереджу одразу, що написаний відгук на Крижане серце 2 без жодних спойлерів. Отже, перша частина фільму зібрала найбільше грошей серед усіх Діснеєвських мультфільмів – більше мільярда доларів. То ж, коли вони зібрались робити продовження на цю “дійну корову”, то вони просто не могли налажати.

Що власне і вийшло – фільм “Крижане серце 2“, на який я пишу відгук. неймовірно обсосаний, облизаний з усіх сторін, щоб якнайсильніше сподобався як дітям, так і дорослим. Впевнений, кожен кадр пройшов через сотню фокус-груп і переписувався безліч разів.

Сюжетом фільму вони захопили тему винищення корінного населення Америки – індіанців та тему важливості жити дружно. Цікаво було наглядати, як діти сміються в залі зовсім не на тих моментах, на які розраховували творці фільму, тобто майже жоден “смішний момент” дітям не зайшов. Сам сюжет по собі ніякий: дуже передбачувані аж два несподівані повороти, будова другорядних сюжетних ліній теж ніяка. Все настільки легко читалось, що було відверто скучно його дивитись. Тема гендерного рівноправ’я та СЖВ (я потім напишу, що це таке, хоча ви зможете зрозуміти це самі, прочитавши мій відгук на Людина павук: далеко від дому) присутня. Сильного чоловічого персонажу в мультфільмі не має взагалі. Взагалі.

Цей фільм нічого більше, як чудово побудований комерційний проект. Звісно, одразу після перегляду фільму, всі “маленькі принцески” захочуть, щоб ви купили їм новий мерч з другої частини. На цей раз це буде 4 нових персонажі. Але не дивлячись на це, я б радив сходити з дітьми, це все ж таки чудовий кіно-атракціон. Бо пригадую, коли йшов в кіно на “Фантастичні звірі і як їх шукати”, то дітям на тому фільмі було скучно – вони шуміли, просились в туалет і тд і тд. А на Крижаному серці два – захоплено і мовчки дивились, іноді тільки щиро роздавались дзвінким дитячим сміхом. Оцінку ставлю 2 з 10, але все одно раджу піти подивитись з дітьми. Дітям він зайде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *