Як отримати від свого мобільного оператора кращий тариф за ті самі гроші

Корисне
Як отримати від свого мобільного оператора кращий тариф за ті самі гроші

Всім привіт. Це буде довга історія, але з хорошим кінцем. Отже, мене давно вже не влаштовували тарифи мого мобільного оператора, як напевно і вас. І з чим нічого не можна було зробити, бо я хотів залишити собі свій мобільний номер, тому терпів і шукав, як отримати кращий тариф. Але в 2019 році, 1 травня нарешті закон 2010 року набув чинності і зміна стала можливою.

В середині літа я зайнявся цією справою вже конкретно і записував свої дії, бо хотів написати статтю на тему: “Як змінити мобільного оператора, залишивши при цьому номер”. Але на той момент мені відмовили, бо мій мобільний номер не був прив’язаний до мене. Як виявилось, для цього потрібно йти в офіційне представництво мобільного оператора з паспортом і проходити процедуру прив’язки. Але заявку на зміну номеру я тоді подав.

І вгадайте що? Дзвонить мені в жовтні представник компанії Vodafone (в мене номер від них) і пропонує мені на безкоштовній основі змінити мій тариф, збільшивши в ньому всі ліміти мало не в три рази, за ту саму абонентську плату в 90 грн за місяць:

Як отримати кращий тариф
Як отримати кращий тариф

До цього в мене був тариф з такими умовами:

Старі умови мого тарифу Vodafone

Що цікаво, саме мого тарифу на сайті не має, тобто на нього просто так ти не перейдеш.

То чому ж так?

Та все просто. Компанії не хочуть втрачати своїх клієнтів і готові йти їм на зустріч, пропонуючи кращі тарифи. Саме тому закон, що внесений в 2010 році набув чинності аж в 2019. Бо люди прив’язувались до номерів, і по суті добровільно давали згоду бути в жорстких руках монополістів. Для прикладу, компанія Київстар не соромиться про це писати, як про гордість, де за рік прибутки виростали на 10%:

Як отримати кращий тариф? відмовся від оператора!

Так, саме так і потрібно вчинити. Тоді, швидше за все представник компанії так само зателефонує вам і чемно запропонує кращий тариф, тільки б ви не йшли від їх оператора. Зробити це просто.
Зайдіть на головну сторінку будь якого оператора-конкурента вашому оператору та подайте заявку на зміну номеру. Не хвилюйтесь, подана заявка не означатиме зміну номеру одразу, це тільки заявка. Заявку можна подати через офіційний сайт будь-якого оператора:

Як перейти на Київстар
Як перейти на Київстар
Як перейти на Водафон
Як перейти на Водафон
Як перейти на Lifecell
Як перейти на Lifecell

І після просто чекайте. Впевнений, через деякий час Вам так само зателефонують і запропонують кращий тариф, як і було зі мною. А якщо ні, то задумайтесь, можливо вас недостатньо цінять і вам справді краще вибрати собі іншого оператора 😇.

Прочитайте мою крайню статтю на тему: Як повернути гроші з квитка, якщо автобус зламався.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *