Людина павук: далеко від дому відгук

Відгуки
Человек паук: вдали от дома отзыв

Так вже вийшло, що я пішов на фільм Марвел “Людина павук: далеко від дому” і тому можу написати на нього відгук. Хоча не ходжу на таке і не хочу підтримувати такі фільми грошима, так як такі фільми створюються тільки з однією метою – заробити бабла. В фільмі гарно прописаний лише персонаж людини павука, з цим його “я хочу бути підлітком, а не супергероєм”, це єдине що я можу сказати хороше у фільмі. Ну звісно, якщо не брати до уваги картинку. Вона як і у всіх фільмах Марвел хороша.

Проблема СЖВ

Тепер про погане – ось будете дивитись цей фільм і як тільки побачите, що в кадрі більше ніж 5 людей, то поставте на паузу, або намагайтесь розгледіти всіх людей в кадрі. Помітите одразу, що серед них будуть максимум дві звичайні білі люди. Все інше представники різних расових меншинств. Я розумію, це якось можна приліпити до Америки, яка побудована на емігрантах, але Європа? Що це блін таке? Ось такий собі термін, який називається СЖВ (хай буде по простому). Тут він викручений на максимум! Просто з кожного кадру аж тхне цією рівністю рас, гендерів і тд, щоб угодити тим, хто постійно на все ображається, як от феміністки, чи спеціальні інші групи людей. Герой закохується в пуерториканку, має друга товстенького мексиканця, в якого закохується біла красива дівчина блондинка (начебто єдина біла). А і вгадайте, хто також підкатує до дівчини спайдермена? Китаєць! Ось невеличкий приклад з трейлеру, тобто без спойлерів.

Дев’ять людей, серед тих, кого можна розгледіти є представниками расових меншинств.

Людина павук: далеко від дому сюжет без спойлерів

По сюжету. Його зробили таким, щоб його можна було зрозуміти і восьмирічній дитині з рівнем інтелекту нижче 80. Оці всі начебто перепони на шляху супер героя, розтягування хронометражу через дуже слабеньку любовну лінію, оці НЕОЧІКУВАНІ СЮЖЕТНІ ПОВОРОТИ, які ідеально підходять під другий акт сюжету та акуратно по середині фільму, таке все бее, що аж верне. Більше про фільм сказати не можу, бо дивився я його в четвер, 6 днів тому. А ці 6 днів в мене були найнасиченіші за напевно останній рік, тому більше не пригадаю. Єдине що запам’ятав – фільм поганий. З цим погодились і мої друзі, з якими я ходив на цю парашу. Оцінку поставлю 1 з 10.

Для вас можливо буде ще цікавим ця стаття: Аффінаж в деталях, або чому вони такі класні (моє ІМХО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *