Компанія America.ua аферисти?

Корисне
Компанія America.ua аферисти

Відносно недавно один з читачів мого блогу скинув мені це відео, в якому показують, як саме компанія “Любе Авто” обманювала своїх клієнтів.

Якщо коротко, то вони оформлювали авто не на фізичну особу, а на одну велику фірму. Після, через деякі конкретні пільги та прогалини в законі вони повертали собі НДС з вартості авто. А НДС на авто залишилась як і зараз – ДВАДЦЯТЬ ВІДСОТКІВ З ВАРТОСТІ. Клієнти про це звісно не знали. Детальніше про схему дивіться в відео:

Як зв’язана компанія America.ua та “Любе авто”?

Та напряму. Подивившись відео до кінця, я одразу згадав, що словосполучення “Любе авто” я вже десь бачив. І справді, саме через цю компанію я купував своє авто, по договору. Нагадаю, я писав відгук на America.ua з мого власного досвіду. Ось власне документ, вірніше, частина його. Не має необхідності показувати другу сторінку контракту, там і так все зрозуміло.

Компанія America.ua співпрацює з аферистами "Любе Авто"
Дані паспортів я приховав

В контракті вписана моя сестра, бо як я і розповідав в відео, мені прийшлось робити тоді такі маніпуляції. По закону я не міг купити друге авто раніше, ніж пройде рік з моменту купівлі мого першого авто з-за кордону. VIN код автомобіля вказаний мій.

Робимо не хитрі підрахунки, та хоча і їх не треба, в мене ж є прорахунок, який мені скинув сам Дмитро:

НДС з мого авто виходить був приблизно 1600-2000 доларів, які вони між собою чесно, або не чесно (мені все одно) поділили. Знаєте, от пишу і мені прямо відстрілюють в голові фраза Дмитра: “я на вашій машині взагалі нічого не заробив, можливо навіть втратив”. Лицемір!

Ця схема до речі дуже хороша, це маю визнати. Я питався інших брокерів, бо не вірив, що в касу з мого авто пішло цілих 3950 доларів. Виявляється, цю інформацію перевірити не можливо. Тобто, ніхто крім брокера знати точно ціну не буде. Нам пощастило тільки в перший раз, коли наш брокер (до речі, дуже хороша і чесна людина) особисто сказав нам, яку суму потрібно внести. Внести не їй кудись на рахунок, а одразу на рахунок митниці.

Можливо то не та фірма?

Хтось можливо придивиться, що в мене компанія вписана як “Любеавто”, без пробілів, а в відео говориться про “Любе Авто”. Юридично, це різні фірми, які можуть не мати відношення один до одного. Але це не так.

Ось обидві, начебто різні фірми (бачите, саме ця різниця в тому що пробіл є і не має) знаходяться у Львові, але веб сайт у цих компаніях вказаний один і той же – lubeavto.com.ua

Висновок – не довіряйте людям. Ось і все. А я можливо розкрию дані цього Дмитра (ім’я і прізвище). Щоб коли люди цікавились цією особистістю знали, з ким можуть мати справу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *