Дайджест новин PrivateFX №8

Новини, Форекс
Дайджест новостей PrivateFX №8

Дайджест новостей PrivateFX №8

Отже доброго дня, одразу хочу вибачитись за те, що так би мовити “пропав з ефіру” мав не те щоб нагальніші справи, але вирішив цей місяць присвятити сім’ї і допомогти їм з їхніми найрізноманітнішими проблемами.

Почнемо традиційно з новин:

  • Потроху підключають банки та картки, першим став Сбербанк онлайн, за яким підключаться всі інші, як пише Роман Караулов над цим працюють на повну силу, нагадаю раніше повідомляли що картки будуть підключені в лютому-березні.
  • Повністю визначились з  моментом коли буде підключений поетапний “1+1”, цим займуться одразу як всі бажаючі по “1+1” перейдуть в компанію,  а таких наразі чимало, навіть пишуть, що кількість перевищує всі найоптимістичніші прогнози.
  • Умови проторговки ніхто змінювати не буде, як виявилось на практиці ці умови насправді досить реально виконати, про що свідчить багато скріншотів інвесторів.
  • Зі старого ФТ перейшло ще декілька трейдерів, це (сміло тицькайте на нікнейми, там побачите історію торгівлі) – :  Ubunt, та Domenic, про якого я вже писав в своїй статті, Доменіка, якщо це справді він я дуже радий бачити в PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), він був одним з основних трейдерів в яких я інвестував.
  • Якраз сьогодні (в четвер) зробили параметр “Максимальна просадка за добу”. Цей параметр збереже чимало інвесторських коштів.
  • Індекси вже повністю працюють, на даний момент є 3 індекс рахунки, це Popular, Start i Stable, поки що доходи там не дуже, але таке трапляється коли ще немає належної історії трейдерів, однак це наладиться, інвестувати в індекси так само легко, як і в ПАММ рахунки.
  • Останнім часом вже появилась сумна тенденція, що хтось з топ 10 трейдерів по кількості інвесторських коштів зливає свій рахунок під великий мінус, не дотримуючись своєї торгової стратегії, де пишуть про стоп-аути при просадці в 10% для прикладу. Спочатку це була Pantera, в якої це вийшло зробити 2 рази підряд, зараз це рахунок pelageya з просадкою на даний момент в -61%, хоча цей рахунок позиціював себе як консервативний з тижневою доходністю в 1-2,5%. Звісно нікому не хочеться так втрачати свої гроші, тим більше тільки через те, що хтось не дотримується своєї ТС. Тому НР вирішили прийняти запобіжні заходи які б не допускали таких банальних сливів, детальніше можете прочитати отут, якщо коротко, то зроблять все, що б таких сливів ми більше не бачили.

З новинами начебто все, перейдемо до графіків, всі люблять графіки:

Тут все не дуже радісно, не купують на аукціоні поки-що , але НР робить все необхідне щоб ціна на біржі піднялась.


Тут графік, або кількість інвесторських грошей стабільно росте, не думаю що тут щось зміниться в найближчому майбутньому. Також слід відмітити що в топ 2 вийшов АІ рахунок Hozyin, з кількістю інвестицій в 225 тис. дол.,  клієнти потроху призвичаюються до цього типу рахунку та починають бачити його суттєві переваги перед звичайним ПАММ рахунком. Про рахунок “Активний Інвестор” я писав тут,  і тут.

Цей графік менш інформативний, але теж важливий, по ньому можна зрозуміти що потенційні трейдери розуміють весь, а можливо тільки частковий потенціал компанії, та того скільки тут інвесторських грошей. І це ніби замкнутий круг, трейдери йдуть бо є багато інвесторів, інвестори йдуть бо є багато трейдерів. Звісно кількість не означає якість, але все ж, серед такої кількості можна знайти і якість.

Якщо у вас виникли якісь питання, то будь ласка задавайте їх в коментарі.

П.С. Останні 2 графіки я згодом об’єднаю, як тільки зрозумію як це зробити.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *