Newauction чи Skylots. Що краще?

Корисне
Newauction чи Skylots. Що краще?

В мене як і у всіх людей є речі, які я вже не ношу, або які мені вже не потрібні. Також залишити їх “щоб стояли” для мене теж не варіант, не люблю мати щось зайве. І що з такими речами робити, викинути? Але ж вони ще добрі та і не хочеться створювати більше сміття на планеті. Тому вихід для мене один – продати. Але де?

Для мене ідеальна платформа це аукціони, бо речі я готовий (власне, так і продаю) віддати майже задаром (але звісно, не хотілось би продешевити), головне – щоб їх продовжували використовувати, носити. Для пересічного українця є три платформи аукціонів: Violity, Skylots, Newauction. Віоліті я розглядати взагалі не хочу, він дуже якийсь снобський (пишу з власного досвіду), а от на других двох можна зупинитись детальніше. Давайте їх розгляну:

Newauction – огляд

Ця платформа є першою в пошуку гугл по слову “Аукціон”. І судячи по AlexaRank Є в топ 42 тисячі сайтів світу, та є 390-стим сайтом по відвідуваності в Україні.

 Newauction в пошуку гугл
Newauction в пошуку гугл
 Newauction в Alexarank
Newauction в Alexarank

Але мені особисто не віриться в ці цифри, бо вони можуть бути спокійно накрученими ботами. Чому? Поясню нижче. Також в якості експерименту я виставив на продаж один і той самий лот з початковою ціною в 1 гривню. Мені було цікаво де він продасться дорожче.

Плюси сайту Newauction.com.ua

 • Площадка не бере собі комісію з кожного проданого товару.
 • Можна масово створювати лоти через попередньо підготовані файли, такі як: YML, XML, XLS, XLSX, API. Але це є і одночасно мінус, бо ця площадка просто перенасичена різним товаром, через що його стільки просто не купують.

Мінуси сайту Newauction.com.ua

 • Погана підтримка – якщо ви звернетесь до неї, то чекатимете мінімум добу і не факт, що отримаєте адекватну відповідь. Пишу це з власного досвіду.
 • Не можна виставити свою дату і час закінчення лоту – ось цей мінус жирний. Бо тут торги починаються з моменту створення лоту і закінчуються рівно через 24 години, плюс той час в днях, який ви виберете. В мене особисто було так, що мій лот закінчився в четвер, 15 годині дня. Хто взагалі купує щось в четвер, 15 годині дня? Саме тому мій лот пішов по дуже низькій ціні – 46 грн за колонки.
 • Нерівномірне співвідношення продавців до покупців – через цю функцію масового виставляння лотів продавці часто виставляють на продаж товар, якого не мають взагалі. Через що виникає завелика пропозиція на замалий попит.
 • Присутня реклама від гугл.
Ціна продажу експериментального товару на Newauction
Ціна продажу експериментального товару на Newauction

Skylots огляд

Скайлотс знаходиться на 7 позиції в пошуку за словом “Аукціон”, має топ 95 тисяч серед сайтів в світі та топ 1046 серед сайтів в Україні (Їм справді слід трошки підняти ці показники, найнявши хорошого SEO-шника, такого як я).

 Skylots в Alexarank
Skylots в Alexarank
 Skylots в пошуку гугл
Skylots в пошуку гугл

Плюси сайту Skylots.org

 • Дуже хороша підтримка – На заданні питання вони відповідають дуже швидко і головне конструктивно.
 • Мають свій мобільний додаток аукціону. Він сируватий, хотілось би деякі важливі функції (не буду тут писати), але все ж – він є і він розвивається. Приємно бачити, як розробники відповідають на кожен відгук, що залишають користувачі в гугл плей. Я маю підозру, що відповідає їм саме власник і засновник цього сайту. Мобільний додаток для IOS готовий по їх словам на 75%. Це приємно, коли ти відповідаєш і отримуєш відповідь а не як з Newauction.
 • Як на мене кращий дизайн – звісно, це справа смаку, але цей сайт виглядає так, ніби його структурно розробляли цілісним.
 • Середній чек проданого товару – 360 грн.
 • Реклами від гугл не має.
 • Тут той самий лот з мого експерименту “продався” набагато краще – за 78 грн.
Ціна продажу експериментального товару на Skylots
Ціна продажу експериментального товару на Skylots

Мінуси сайту Skylots.org

 • Комісія за проданий товар – тут вона присутня. Це суттєвий мінус, але як бачите клієнти платять так чи інакше за користування цими майданчиками. Тільки тут це комісія, а на Newauction – перегляд реклами.

Висновки

Для себе висновки я зробив вже як місяць назад. Я як користувач обрав для продажу і купівлі товару сайт https://skylots.org/ . Чому? Дві речі – за всім цим проектом я відчуваю сильного лідера і людину, яка любить своє творіння і всіляко його розвиває, вдосконалює. Ну і друге – це комісія за проданий товар. Справа в тому, що ця комісія – фіксований процент з продажу. А коли таке існує, то звісно, ідея всього проекту буде полягати в тому, щоб товар продався якнайдорожче, щоб відповідно отримати більший прибуток з проданих товарів. Що робить його привабливим для продавців. Тому я раджу використовувати саме цей сайт для продажу непотрібних речей та купівлі потрібних.

П.С. Ось посилання на мій профіль. Можливо захочете собі щось придбати з моїх речей.

3 thoughts on “Newauction чи Skylots. Що краще?

 1. Это связанные сайты, владельцы связаны. Но посещаемость и наполняемость newauction гораздо вышел. У него больше функций, и да, он бесплатный для продавцов)
  Skylots просто глючный убогий сайт с неадекватными модерами и админами.

 2. Хочу написати про Skylots. Був собі гігантський аукціон AUKRO, доволі процвітав, конкурентів в нього не було по об’єму продаж, був свій форум, була служба безпеки. В свій час його рекламував і на цьому заробив перші свої гроші в інтернеті, потім був як продавець. Але це все AUKRO, не знаю причину його різкого розвалу, жаль. Базу продавців та покупців роздерли між собою Bigl.ua, violity.com та Skylots і ще кілька. Skylots дістався і дизайн (який мене і звабив, бо знайомий), але чомусь без повного функціоналу (не працює правильно сторінка “про мене”, ставка мінімальної ціни, таємна ставка, не працюють боти, погана робота форматування тесту опису товару то що, немає виводу грошей з рахунку ) Поганенька підтримка, і маловідомість.. На ОLX за місяць я продав 23 одиниці товару, на Skylots тільки 1 і покупець не вийшов на зв’язок, відміняти продаж та повернути кошти за не продажу лота прийшлося якось через одне місце, зовсім не логічно, правда все вийшло. Користуватися Skylots більше не хочу, але прийдеться закінчувати гроші з рахунку для оплати послуг, бо не повернуть…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *