Newauction чи Skylots. Що краще?

Корисне
Newauction чи Skylots. Що краще?

В мене як і у всіх людей є речі, які я вже не ношу, або які мені вже не потрібні. Також залишити їх “щоб стояли” для мене теж не варіант, не люблю мати щось зайве. І що з такими речами робити, викинути? Але ж вони ще добрі та і не хочеться створювати більше сміття на планеті. Тому вихід для мене один – продати. Але де?

Для мене ідеальна платформа це аукціони, бо речі я готовий (власне, так і продаю) віддати майже задаром (але звісно, не хотілось би продешевити), головне – щоб їх продовжували використовувати, носити. Для пересічного українця є три платформи аукціонів: Violity, Skylots, Newauction. Віоліті я розглядати взагалі не хочу, він дуже якийсь снобський (пишу з власного досвіду), а от на других двох можна зупинитись детальніше. Давайте їх розгляну:

Newauction – огляд

Ця платформа є першою в пошуку гугл по слову “Аукціон”. І судячи по AlexaRank Є в топ 42 тисячі сайтів світу, та є 390-стим сайтом по відвідуваності в Україні.

 Newauction в пошуку гугл
Newauction в пошуку гугл
 Newauction в Alexarank
Newauction в Alexarank

Але мені особисто не віриться в ці цифри, бо вони можуть бути спокійно накрученими ботами. Чому? Поясню нижче. Також в якості експерименту я виставив на продаж один і той самий лот з початковою ціною в 1 гривню. Мені було цікаво де він продасться дорожче.

Плюси сайту Newauction.com.ua

 • Площадка не бере собі комісію з кожного проданого товару.
 • Можна масово створювати лоти через попередньо підготовані файли, такі як: YML, XML, XLS, XLSX, API. Але це є і одночасно мінус, бо ця площадка просто перенасичена різним товаром, через що його стільки просто не купують.

Мінуси сайту Newauction.com.ua

 • Погана підтримка – якщо ви звернетесь до неї, то чекатимете мінімум добу і не факт, що отримаєте адекватну відповідь. Пишу це з власного досвіду.
 • Не можна виставити свою дату і час закінчення лоту – ось цей мінус жирний. Бо тут торги починаються з моменту створення лоту і закінчуються рівно через 24 години, плюс той час в днях, який ви виберете. В мене особисто було так, що мій лот закінчився в четвер, 15 годині дня. Хто взагалі купує щось в четвер, 15 годині дня? Саме тому мій лот пішов по дуже низькій ціні – 46 грн за колонки.
 • Нерівномірне співвідношення продавців до покупців – через цю функцію масового виставляння лотів продавці часто виставляють на продаж товар, якого не мають взагалі. Через що виникає завелика пропозиція на замалий попит.
 • Присутня реклама від гугл.
Ціна продажу експериментального товару на Newauction
Ціна продажу експериментального товару на Newauction

Skylots огляд

Скайлотс знаходиться на 7 позиції в пошуку за словом “Аукціон”, має топ 95 тисяч серед сайтів в світі та топ 1046 серед сайтів в Україні (Їм справді слід трошки підняти ці показники, найнявши хорошого SEO-шника, такого як я).

 Skylots в Alexarank
Skylots в Alexarank
 Skylots в пошуку гугл
Skylots в пошуку гугл

Плюси сайту Skylots.org

 • Дуже хороша підтримка – На заданні питання вони відповідають дуже швидко і головне конструктивно.
 • Мають свій мобільний додаток аукціону. Він сируватий, хотілось би деякі важливі функції (не буду тут писати), але все ж – він є і він розвивається. Приємно бачити, як розробники відповідають на кожен відгук, що залишають користувачі в гугл плей. Я маю підозру, що відповідає їм саме власник і засновник цього сайту. Мобільний додаток для IOS готовий по їх словам на 75%. Це приємно, коли ти відповідаєш і отримуєш відповідь а не як з Newauction.
 • Як на мене кращий дизайн – звісно, це справа смаку, але цей сайт виглядає так, ніби його структурно розробляли цілісним.
 • Середній чек проданого товару – 360 грн.
 • Реклами від гугл не має.
 • Тут той самий лот з мого експерименту “продався” набагато краще – за 78 грн.
Ціна продажу експериментального товару на Skylots
Ціна продажу експериментального товару на Skylots

Мінуси сайту Skylots.org

 • Комісія за проданий товар – тут вона присутня. Це суттєвий мінус, але як бачите клієнти платять так чи інакше за користування цими майданчиками. Тільки тут це комісія, а на Newauction – перегляд реклами.

Висновки

Для себе висновки я зробив вже як місяць назад. Я як користувач обрав для продажу і купівлі товару сайт https://skylots.org/ . Чому? Дві речі – за всім цим проектом я відчуваю сильного лідера і людину, яка любить своє творіння і всіляко його розвиває, вдосконалює. Ну і друге – це комісія за проданий товар. Справа в тому, що ця комісія – фіксований процент з продажу. А коли таке існує, то звісно, ідея всього проекту буде полягати в тому, щоб товар продався якнайдорожче, щоб відповідно отримати більший прибуток з проданих товарів. Що робить його привабливим для продавців. Тому я раджу використовувати саме цей сайт для продажу непотрібних речей та купівлі потрібних.

П.С. Ось посилання на мій профіль. Можливо захочете собі щось придбати з моїх речей.

2 thoughts on “Newauction чи Skylots. Що краще?

 1. Это связанные сайты, владельцы связаны. Но посещаемость и наполняемость newauction гораздо вышел. У него больше функций, и да, он бесплатный для продавцов)
  Skylots просто глючный убогий сайт с неадекватными модерами и админами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *