Дайджест новин PrivateFX №9 – Крок за кроком

Новини, Форекс
Дайджест новин PrivateFX №9

Дайджест новин PrivateFX №9

Здоровенькі були! Отже як завжди розпочну розповідати всі важливі новини які були цього тижня:

  • Поставили обмеження на продавання ФТдол до 3000 usd, це було зроблено з метою трошки зрівняти попит з пропозицією на біржі депозитів.
  • Пропозицію від НР, в тому числі від Юлії про автоматичне зупинення торгівлі на ПАММ рахунку при досягнення максимальної оголошеної просадки було прийнято і зараз це реалізовується програмістами PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), можливо навіть це буде працювати вже з наступного РО. Один із слоганів компанії “Ми не заважаємо отримати прибуток, ми заважаємо отримати збитки” працює.
  • Можливо це не зв’язано напряму з заявою НР про те, що трейдерів ПАММ рахунків будуть додатково контролювати, але цей тиждень для інвесторів вийшов винятково вдалий, з топ 10 вийшло +3,43 інвестору, це якщо виключити трейдерів, які на цій неділі не торгували.
  • У клієнтів Компанії з’явилася можливість здійснювати торгівлю в Особистому Кабінеті, без використання MetaTrader.Скористатися Web-терміналом ви можете, вибравши в Особистому Кабінеті меню “Трейдеру” – “Веб-термінал”.
  • На Ф4ф проводиться конкурс на кращий демотиватор, карикатуру чи відео, переможець зможе продати 1000 usd на біржі за 10% від номіналу, свою творчість демонструйте тут.
  • Почав працювати проект “СмартИнвест” цитую:

“Теперь все, кто хочет воспользоваться схемой частичного 1+1, может сделать это. Для этого надо купить портфель ПраймСмарта, сообщить свои идентификационные данные, которые нам итак сообщают для выкупа ФТдол  и в течение 2 дней он будет внесен в группу клиентов, для которых эта опция доступна. При этом для инвестиций будет доступен пока только наш счет АИ – Смартинвест. По итогам месяца этот опыт либо масштабируют либо нет.”

А зараз перейдемо до графіків:

можливо через 2 тижні дійдем до 2 млн доларів в керуванні в топ 10 керуючих, кілкість ПАММ рахунків – 149

Такий різкий підйом зв’язаний з запуском “СмартИнвест”, де купують депозити за 10%, але на даний момент купують дуже повільно.

Ось такі новини були на цей тиждень, дякую що читаєте мене, якщо у вас виникли якісь запитання то задавайте їх в коментарях.

П.С. Також мені сподобалась ідея з мемами, я буду постити по одному зі своїх на тему тижня, не кажу що вони будуть найкращими, але все ж:

 

file
Коли PARAMON зробив +21% за тиждень

2 thoughts on “Дайджест новин PrivateFX №9 – Крок за кроком

  1. Сповіщення: SmartInvest - Черговий інструмент PrivateFX, за допомогою якого можна добре заробити - Foreign Exchange in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *