Дайджест новин PrivateFX №4

Новини, Форекс
Дайджест новостей PrivateFX

Дайджест новостей PrivateFX

Отже добрий день!

З моменту останнього дайджесту особливо новин не було, біржа дороблюється, і повинна дуже швидко запуститись, також на деякий час відмінили поповнення через “Сбербанк онлайн”. Цікава і приємна новина про те як довіряють компанії, ось невеличкий графік, де показано скільки інвестували в топ 10 управів, і як бачите за 9 днів, сума зібльшилась майже в 3 рази! З 300 тисяч, до 800, а це ще не підключили біржу та поповнення через картки.

Такого напливу бажаючих неочікували навіть PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), тому через це  пріоритет повернувся до повного “1+1”, а “поетапний 1+1” буде підключений десь в березні або взагалі не підключать, тому рекомендую на це зважити. Особливо відмічати роботу трейдерів я ще не буду, бо поки що і по суті це не має змісту, трейдери звикають до торгівлі та призвичаюються до компанії. Також за цей час ще було верифіковано декілька трейдерів. Верифікація проходить відеоконференцією, за час якої питаються деякі паспортні дані, перевірка голосом, та доступом до торгівлі на рахунку компанії, це робиться способом відкриття лоту в 0,001. Ще як пишуть скоро будуть сформовані перші індекси, та підключення карток. З Epayments поки що є невирішені проблеми, тому це також буде працюватиме пізніше. Можна ще виділити нову лендінгову сторінку (початкову) переглянути та оцінити її можна на головній сторінці компанії.

Буквально зараз появилась нова інформація по біржі. ЇЇ повинні запустити 18-того січня о 12-00 годині за київським часом, до цього моменту всі пікселі повинні повернутись на свої рахунки ( це я пишу про проблему коли на рахунку пише: “счет помещен в архив или не доступен”, або якщо там по нулям). Черговий переніс зв’язаний з конфліктом Замовника, Виконувача біржі та Наглядової ради, однак вважаю це не дуже важливим, адже це вже позаду. Важливо тільки що біржа вже повністю готова, так би мовити під ключ, і тільки чекає команди старту, та оплату за неї.

Ось такий вийшов дайджест новин за цей робочий тиждень, за який було багато чого зроблено, але і не менше роботи залишилось, важливо що всі це розуміють і намагаються зробити все якнайкраще щоб компанія працювала.

UPD: Біржа запрацювала як і писалось, детальніше в 5-му випуску дайджеста новин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *