Огляд компанії Helix Capital Investments

Корисне, Новини

Добрий день.

Я дуже давно хотів написати цю статтю  через декілька причин:

 • Ця фінансова піраміда, або хайп (анг. hype цікаво що на українській цієї сторінки немає) на жаль дуже популярна в Україні, і багато хто туди несе гроші, через що скоро сильно збідніють.
 • Люди які працюють реферами там, або звичайні “зазивали” які називають себе “фінансовими експертами”

Отже, ця піраміда почала активну роботу одразу за скамом всім дуже відомого хайп проекту  “Взаємний фонд Меркурій”. Особливо активно почали працювати минулі реферали “Взаємний фонд Меркурій”, яких довго совість за те що тисячі клієнтів втратили свої гроші не мучила, і вони “на легке” пішли працювати в Хелікс.

Доказів що це піраміда, яка буде покруче МММ предостатньо.

Юридична адреса компанії Helix Capital Investments

Так, знаходиться в Великобританії, і є точна адреса: Office 11, 43 Bedford Street, London, UK, за якою можна дуже легко пробити деяку інформацію, яка по закону повинна бути в відкритому доступі, і ті злочинці нічого не зможуть з тим зробити.

 1. Банківський рахунок – одноразове поповнення на суму 6400 доларів, 30 червня 2015 року (посилання) ,  поповнено тільки через причину активації цієї “юридичної адреси”, що означає що гроші вкладників не там і в випадку чогось вам ніхто нічого не поверне, бо не буде звідки.
 2. Юридичний директор компанії – Mrs. Abigail Kalopong  дата народження: Січень 1982 року, невідома нікому людина національності “Ні-вануату” якої можливо навіть не існує. І знаєте чим далі я шукаю інформацію на цю “компанію” тим більше мені смішно від того наскільки це все по убогому влаштовано. До речі цей Mrs. Abigail Kalopong є також директором в увага! 134 різних компаній з такою ж схемою  (посилання).
 3. 300px-Vanuatu_blonde
  Можливо саме так виглядав Mrs. Abigail Kalopong – Директор компанії Helix Capital Investments Ltd в дитинстві. (фотографія хлопчика національності Ні-вануату)

  Фактична Юридична Адреса – Office 11, 43 Bedford Street, London, UK, та начебто все нормально, адреса як адреса, правда? Однак ні, на цю ж адресу зареєстровано ще 206, 206 Карл, компаній (посилання). При такій кількості можна тільки сподіватись що в  Хелікс Капітал Інвестмент, компанії з кількістю партнерів в  135 тисяч (як пише в них на сайті), є хоча б своя кабінка з вікном за цим адресом.

Історія компанії Helix Capital Investments

В усіх хайп проектах повинна бути історія, чим вона краще продумана тим більше людей повірить в чесність і порядність і більше понесе грошей. А шахраям тільки це і потрібно, тому над історією попрацювали ну не скажу щоб дуже правильно, однак постарались, не зупинившись навіть перед дітьми, що тільки підтверджує їх нелюдяність. Основна історія така – ви давайте нам гроші, а ми вже з ними будемо робити все необхідне: інвестувати в туризм, в будинки, бізнес, і всілякі розважальні центри, такі як “Helix Banya” “Helix Spa” “Sky Park” і так далі. І як не дивно це працює, але тільки на перший погляд. Ці їхні розважальні центри (саме на них в більшості акцентують свою увагу Helix для потенційних інвесторів). Я не сильно заглиблювався в всі їхні махінації бо вважаю що тільки те що я написав до цього моменту більш ніж достатньо щоб зрозуміти who is who, і як вони все це роблять однак гадаю що вони прокручують це приблизно так: беруть в оренду, або купують старе приміщення, трохи косметично відновлюють і по мінімуму роблять той проект діючим. Далі купують все необхідне обладнання, або ж просто беруть то все в оренду. Загалом роблять його таким щоб можна було його показати тим горе вкладникам, а потім за їх спиною дуже довго сміятись Попробую показати на прикладі одного з відео, на яке я натрапив випадково.

 • 3 секунда відео, видно приміщення, приміщення старе, часів СССР, яка то вулиця не знаю і оцінити в скільки обійшлась швидше за все що все-таки оренда сказати не можу.
 • 5 секунда відео – дуже гарна якісна стеля з пінопласту, років їй десь 7 дивлячись на її стан.
 • 13 секунда – костюми зачотні, одразу видко що гроші оприходувані правильно
 • 54 секунда – ДСП – все на чому тримається весь той SkyPark, і всі декорації, і все інше.
 • 4 хвилина 07 секунда – бідолаги не встигли прибрати дошки, до розетки йде кабель через ту скажемо так “карусель” мабуть то подовжувач для холодильників.
 • 5 хвилина 42 секунда – показують як реалізували сходи, які йдуть прямо через трубу, також добре видно стелю, та те що той хто скаче (я не знаю хто то, і не хочу) майже торкається своєю лисою макітрою стелі, якраз все зроблено в рамках безпеки, і ДЛЯ ДІТЕЙ.

Я передивився ще декілька їх відео, у всіх сценарій один – знайти приміщення (зазвичай це старий, непрацюючий завод), орендувати, орендувати або перенести всі ті дешеві майданчики що вони мають (вони однакові, абсолютно), облаштувати їх так щоб було якнайменше видно стару підлогу, стіни, і все інше, взагалі не думаючи про безпеку, при цьому також не забувати що вони все ж таки хайп проект, тому робити все це якнайдешевше (цікаво скільки вони винні тим працівникам що то все робили). І взагалі, подивіться їх відео на швидкості 0,5,  це приносить неабияке задоволення.

Рекламна компанія, або гарантії

Хоч стаття вже вийшла далеко не маленька, і потратив я на неї часу набагато більше ніж планував, і яку ще потім перекладати на російську, але я не міг не згадати про цей момент, бо на нього посилаються всі коли роблять вирішальне рішення вступати (як я тут гарно використав слово “вступати” асоціації викликаються правильні) в піраміду чи ні – посилаються на начебто авторитетні портали, та інтернет ресурси, де пишуть про Helix, до них входять: Forbes.net.ua, Korrespondent.net, та інші. Шановний читачу, такі статті купуються і мають конкретну ціну, а forbes.net.ua взагалі нічого немає спільного зі справжнім сайтом, та журналом forbes, це зараз підтвердить як і Форбс Україна бо недавно в них забрали домен першого рівня, який юридично не мав їм належати (forbes.ua), так і справжній журнал Forbes. Тому Форбс Україна на своєму ресурсі може писати все що схоче не дивлячись ні на яку репутацію, та авторитетність бренду, але звісно не згадуючи про це, і видавати себе за той самий журнал Форбс.

Висновки: Helix Capital Investments

А висновки такі, це хайп, великий хайп проект, який як і всі йому подібні скоро чи пізно закриється. І поки він працює у всіх буде все чудово, будуть посмішки на обличчях як в людей на тих відео, будуть рекомендувати вам його друзі бо “Я вже там 2 місяці і все нормально, прибуток отримую” звісно не забуваючи запропонувати вам зареєструватись через їх реф посилання. А коли почнуться перші затримки виплат, звісно тимчасові і спричиненні поганим розміщенням Сатурна, ну або через якусь іншу, але не менш глобальну причину, тоді люди почнуть відходити від тих примарних мрій і планів, але буде вже пізно. Ваші гроші будуть в надійних руках тих керівників, але вже з іншими іменами та прізвищами десь в теплих країнах де вони, їхні діти і правнуки проведуть свої життя в достатку. І ще такий момент, якщо ви думаєте що їх колись там замучить совість або їм хтось все ж помститься то цього не буде. Для себе ті всі люди все вирішили на початку і весь цей час тільки грають свою роль доки не зрозуміють що пора закривати завісу та прощатись з усіма, в тому числі з минулим життям. Так є подібні історії зі щасливим кінцем де шахраї або мертві, або сидять там де їм місце – в тюрмах, але це ніяким чином не відноситься до СНД країн, тут де тільки приблизно 40% їздили хоча б раз за кордон все по іншому.  Тому велике прохання, коли інвестуєте детально вивчіть в що і куди ви інвестуєте. Ви віддаєте те що більшість помилково вважає найціннішим – свої гроші, які ви заощаджували роками, а то і десятками років і при цьому не виділити хоча б тиждень щоб вивчити куди і кому ж ви віддаєте свої гроші. Звертайте увагу на коментарі, та відгуки, особливо на негативні, та інвестуйте правильно. А під кінець я закину деякі веселі картинки, на які посилаються рефоводи коли намагаються заманити в піраміду, або коли виконують свою роботу.

AOKIKie
Інформація на біговій стрічці по каналу СТБ це надійність, активність та розвиток! А ще треба побільше смайлів, та звісно HELIX. А і де лопата?
n36LVxi
Смайли смайли смайли!
IY9hBco
Ну і звісно “фінансовий експерт” за роботою
Ну а це взято з їх оф сайту
Ну а це взято з їх оф сайту

Якщо вам сподобалась ця стаття то прошу поділитись нею в соц мережах, якщо у вас виникли питання то задавайте їх в коментарях

 

2 thoughts on “Огляд компанії Helix Capital Investments

 1. Даже удивительно, что после МММ остались люди, которые наступают на те же грабли. Вроде бы сейчас, имея доступ к интернету всегда можно проверить такие проекты, разобраться или посоветоваться с другими и не выбрасывать деньги на ветер, а потом рвать на себе волосы и кричать – меня обокрали и обманули мошенники. А может такие люди просто хотят быть обманутыми. Статья очень актуальна и информативна. Спасибо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *