Дайджест новин PrivateFX №5

Новини, Форекс
Дайджест новостей PrivateFX №5

Дайджест новостей PrivateFX №5

Добрий день, сьогодні вже кінець п’ятниці, а отже потрібно підвести підсумки тижня та написати про те, що сталось важливого за цей тиждень.

Ну новина номер один це звісно запуск біржі депозитів, запуск дещо перенесли, з 15 на 18 січня, і одразу по запуску почались торги. Нагадаю, біржа депозитів це можливість для клієнтів ФТ продати своє депо за певний % від номіналу його вартості бажаючим клієнтам PFX,  детальніше тут.

З моменту запуску біржі я почав перевіряти середню ціну лоту 2 рази на день, приблизно в 12 годині дня, та 12 годині ночі, робив це для того щоб продавці бачили за яку ціну зможуть продати свої лоти, та спробувати проаналізувати той ринок, отже графік:

На початку як видно була ціна в 4% від номіналу, це як писали люди які вже просто хочуть забути це все, тому готові продавати своє депо за такі мізерні ціни, потім як бачимо був підйом, і 20-того січня лоти вже активно покупались в середньому за 8% від номіналу. А далі вже пряма реакція на відповідь Романа Караулова, що рекламувати біржу на сайті PFX не будуть, і його насправді можна зрозуміти, компанія наголошує на тому що вона не наслідник Forex-Trend, а абсолютно інша, незалежна компанія від Concorde, яка погодилась перевести клієнтів з ФТ по с-мі “1+1”, з тих пір ціна опустилась до відмітки 6% за депо, і не піднімалась. Ціна в 6% від депо очевидно дуже мала, і багато хто не готовий продавати за таку ціну, тому Наглядова Рада розробила деякі плани по підняттю цієї ціни:

  • Можливість перепродавати депо
  • Розробити с-му де ФТдол можна буде передавати трейдеру, який буде торгувати ними на період заморозки та отримувати прибуток з них, а по закінченню розморозки повернути початкову суму продавцю.
  • Створення міні-хедж фондів, і використання ФТдол в якості активу, та багато інших ідей, загалом Наглядова Рада не залишить людей з цією проблемою.

Повернемось до PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), особливих змін або новин я не пригадаю, хоча цього тижня Караулов розповів в якому напрямку вони працюють зараз, та дав відповідь на питання коли будуть підключені банківські картки та перекази:

“Сейчас в компанию приходят новые клиенты, ведутся переговоры с рядом серьезных игроков алгоритмического трейдинга, проходит внешний аудит для подключения ряда новых сервисов, заканчивается подготовка к выходу на китайский рынок, начаты консультации по получению европейской лицензии на операционную компанию.”

“Прием карт в течение января должны сделать, как и банковский счет. Если не успеют в январе, то будет сделано в феврале, этой работой занимаются представители акционера и я на эти процессы я не влияю.”

Також згадаємо загальну кількість інвестицій в топ 10 керуючих, адже це головний показник довіри до компанії.

Як бачимо за тиждень кількість інвестицій в топ 10 виросла на 103 тис долларів, а кількість трейдерів піднялась до 92 (це буде ще один графік, який буде публікуватись щотижня). Рекомендації щодо інвестицій в того чи іншого керуючого я все ще не можу дати, тут потрібна практика і особисте інвестування.

Ось такий вийшов тиждень, будь ласка діліться статею з друзями, а якщо виникли якісь питання чи зауваження то задавайте їх в коментарях, дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *