ПАММ система PrivateFX

ПАММ, Форекс
ПАММ система PrivateFX

ПАММ система PrivateFX

Добрий день.

Сьогодні я б хотів описати ПАММ систему PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), оцінити її лаконічність, та зручність, для клієнтів.

Зручність ПАММ системи

як має виглядати правильне меню!

Знаєте, після цього зображення вже можна нічого не писати про зручність, бо цим одним зображенням вже все зрозуміло. Як же сильно цього не вистачає всім іншим брокерам, де щоб дійти до цих кнопок потрібно пройти квест з 15-ма пунктами (я це умовно). Невже для них (інших брокерів) не зрозуміло те, наскільки важливо зробити ці менюшки і кнопки правильно!

Після натиснення по кнопці “Хочу инвестировать” ми попадаємо в інше не менш зручніше меню,

після якого вже переходимо в рейтинг ПАММ рахунків, де можна переглянути статистику рахунків, а потім через всьо 3 кліка поповнити той чи інший рахунок, який ви обрали. Загалом, зручності можна ставити 10 із 10, можливо дизайнер надихався цією гіфкою.

tti

Функціонал ПАММ системи

Як я писав, PrivateFX викупив ПАММ систему від Fx-Trend, але за цей короткий час, PrivateFX не просто налаштував під себе цю систему, але і виправив ряд недоліків, які були в Fx-Trend: об’єднав ПАММ 1,0 та ПАММ 2,0 (зараз любий рахунок можна страхувати), додав можливість копіювати торгові угоди для “Активного інвестора”, та багато інших технічних моментів як звичайному користувачу непомітні (я тільки знаю про проблему з базою даних, яка була в ФТ, вона була неймовірно громіздкою, та не оптимізована взагалі).

ПАММ система  – інвестуй в кого бажаєш, та знімай гроші коли бажаєш, або зручність бонусного кабінету

В FX-Trend була система бонусів, замороження рахунку, авто-акції, перемоги в конкурсах і все таке. Але ці бонусні рахунки мали ряд суттєвих недоліків, або ще можна сказати – обмежень.  І ці обмеження були суттєвими, не можна було інвестувати в рахунок якому менше 3 місяців, не можна було виводити прибуток коли забажаєш, тільки по закінченню ролловера, і заборона на інвестування в ПАММ рахунки, в яких торговий період більший за 1 тиждень, ці обмеження також стосувались індексів та багато інших. В компанії всіх цих обмежень позбулись, і ви як клієнт має повну свободу дій, як в розпорядженні своїми грошима – інвестуйте куди бажаєте і скільки бажаєте, так і в виведенні прибутку – хоч посеред торгового періоду, або навпаки з тих рахунків, в яких ви інвестували посеред тижня. Це все на перший погляд начебто якісь маленькі нюанси, але ці нюанси дуже сильно допомагають в правильному розподіленню коштів, та сприяють збереженню свого депозиту.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *