Активний інвестор, найкраще рішення в ПАММ індустрії

Форекс
Активный инвестор

Активный инвестор

Добрий день, досить голосна заява, правда? Але як на мій погляд це все ж таки так. Розумієте в чому справа, є декілька типів інвесторів, в ці ПАММ рахунки, і в індустрію форекса в цілому:

 • Активний – це інвестор, який майже живе цим, він постійно моніторить ринок, трейдерів, їхні угоди, і форуми щоб зрозуміти чи закінчив той чи інший трейдер торгівлю, і якщо так, то швидко перекинути частину депо в іншого трейдера, щоб за тиждень отримати більший прибуток, та під час кожного ролловера серйозно обдумовує портфель на наступний ТП.
 • Пасивний (так, активний, пасивний все як по Фрейду скажете Ви, але я не знайшов інших, кращих синонімів цих слів, тому вже як є) – це інвестор для якого це все темний ліс, він довірився блогам, форумам, або другу який пообіцяв йому золоті гори. Такий інвестор зазвичай інвестує раз в когось і надовго, нічого не змінюючи, не оцінює ситуацію, і можливо тільки забирає прибуток, якщо такий є, зазвичай навіть той початковий портфель він складав не сам, а довірив це комусь іншому, і так той портфель в нього і залишається на протязі місяців.
 • Середній – Це левова частка інвесторів, вони намагаються бути в тренді, та хоча б поверхово бути в курсі подій. Ці інвестори міняють свій портфель на кожному ролловері, але зазвичай просто копіюють його в когось іншого, ну або  самі його складають.

І зараз можна підвести невеличкі підсумки чому ж рахунок “Активний Інвестор” підходить для всіх цих категорій. Активний, якщо ж ви так все розумієте, і моніторите, і тим більше трохи розумієте ринок, то чому б не взяти і перенести це на новий рівень? Тут ви зможете копіювати угоди, і вільно перепригувати від одного трейдера до іншого, і при цьому не буде ніяких штрафів за виведення, мало того в ваш досвід і роботу зможуть інвестувати, і ви зможете отримати додаткові прибутки. Пасивний – довірте роботу професіоналу! Якщо у вас немає часу на все це, то довірте свої гроші АІ рахунку, який цим живе, і який зробить більший прибуток (це в ідеалі) за будь який портфель. Середній – майже в кожному портфелі цього типу інвесторів є АІ рахунки, і це правильно.

Як відкрити рахунок «Активний інвестор»:

 1. Для того щоб скористатися сервісом «Активний інвестор», Вам необхідно ознайомитися з правилами надання послуги з організації рахунків «Активний інвестор», пройти реєстрацію PrivateFX, після чого, внести кошти в розмірі не менше 10 000 $ на Особовий рахунок.
 2. У особистому кабінеті відкрити вкладку «Трейдеру» – «Мої АІ рахунки» і натиснути кнопку «Створити рахунок АІ».
 3. У вікні оферти рахунку «Активний інвестор» заповнити поля:
 4. Початковий капітал, USD
 5. Винагорода керуючого,%
 6. Штраф за дострокове виведення, %
 7. Обмеження збитків,%
 8. Рівень відповідальності,%
 9. Торговий період, тижнів
 10. Мінімальний залишок на інвесторському рахунку, USD
 11. Агентська винагорода з прибутку за торговий період,%
 12. Рівень звітності
 13. Закрити ПАММ-рахунок при досягненні значення капіталу керуючого нижче 500 USD
 14. Умовно-періодичний ПАММ-рахунок
 15. Затримувати виплату агентської винагороди при поточному капіталі керуючого менше 500 USD
 16. Спосіб зв’язку з керуючим
 17. Опис торгової стратегії
 18. і після натиснути «Створити».
 19. після підтвердження, створений рахунок «Активний інвестор» з’явиться у Вас у вкладці «Трейдеру» – «Мої АІ рахунки».
 20. Торговий і інвестиційний пароль буде надано на Ваш поштовий ящик. Скориставшись торговим паролем, Ви зможете зайти в торговий термінал.
 21. Для підключення сервісу копіювання угод, відкрийте вкладку «Рейтинг ПАММ-рахунків», виберіть фільтр «Копіювання угод».
 22. Ознайомившись з умовами надання копіювання угод, виберіть ПАММ-рахунок.
 23. Відкривши оферту ПАММ-рахунки , в поле «Включити копіювання угод», виберіть Ваш рахунок АІ і встановіть числове значення «коефіцієнт копіювання», потім натисніть «Включити копіювання угод».
 24. Ви можете змінити коефіцієнт обсягу копіювання, обравши опцію редагування оферти рахунку «Активний інвестор».

Рейтинг теперішній рахунків “Активний інвестор”

Ну тут перший це рахунок Hozyin, який твердо закріпився в топ 5 по інвесторським інвестуванням, це гібрид особистої торгівлі і копіювання,  за весь період (14 ТП) мав тільки одну невдалу неділю. Smartinvest-у я зараз даю впевнено друге місце, бо цей рахунок зрозумів що перед копіюванням угоди потрібно добре подумати, чи буде ця угода прибуткова, ну і його історія, дев’ять неділь в плюсі.

На завершення можна резюмувати, що продукт “Активний інвестор” – це не тільки виклик PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) всієї вітчизняної індустрії, а й відповідь європейським форекс-брокерам з регулюванням рівня Швейцарії та Німеччини, адже там працює тільки МАМ рахунки, які як я писав складні і вимагають серйозних навичків в форексі. І це дає можливість поєднувати забезпечення абсолютної прозорості торгівлі трейдерів, адже ви бачите угоди, з можливістю інвестування в них, мінімізуючи при цьому свої власні торгові ризики (адже вирішувати, яку операцію і в якому обсязі копіювати, залишається на розсуд інвестора, який відкрив рахунок “Активний інвестор”).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *