Мій погляд на інтерв’ю Олександра Бикова

Новини, Форекс
интервью Александра Быкова

интервью Александра Быкова

Добрий день, як у вас справи? Я писав про те що СЕО компанії дав інтерв’ю, до речі ось воно:

Давайте детальніше розберемо що саме він розповідав, отже початок, Олександр розповів про себе, та про досвід роботи в таких банках як Saxo Bank, та латвійським банком ABLV, я шукав підтвердження цієї інформації і багато знайшов зв’язків з Бикова з Saxo банком, тобто він там працював точно, але зв`язків з ABLV мені знайти не вдалось. Ну але можливо я не там шукав загалом інформація про його роботу правдива, тобто чоловік реальний, і він справді вселяє довіру.

В інтвер’ю згадує декілька важливих моментів:

  1. Постачальники ліквідності, зараз PrivateFX  працює з Interactive Brokers, LMAX, Exante. Я відправив листи цим поставщикам, щоб перевірити достовірність цієї інформації, відповіді покищо не прийшло. Биков також назвав про те що в планах підключення FXCM, ADS Securities, що відбудеться найближчим часом.
  2. Про фінансові інструменти, які згадував Биков було вже відомо до цього, і скоро справді нам запропонують бінарні опціони, роботою з біткоїн валютою, торгівля на фондовому ринку, що для мене особливо цікаво, та
    Активний інвестор 2.0 в якому будуть виправлені деякі недоліки, та додані нові функції, які саме – поки невідомо.
  3. Захист клієнтських коштів – ще на початку роботи компанії Роман Караулов писав про це, та про напрям отримання європейської ліцензії, зі страховим депозитом до 20 000 долларів, судячи по словам – вони її вже майже отримали. Також по словам Бикова буде відкрито прийом коштів валютними банківськими переказами, як швидко все це буде, невідомо, але як завжди сказали – швидко :-). Нагадаю що вони так само казали 2 місяці тому, що вся юридична частина майже готова і нам нададуть всю юридичну інформацію, і цю інформацію не дали до тепер.

Загалом інтерв’ю було безсумнівно хороше, до тепер жодного дизлайку на тому відео, і на ньому СЕО компанії дав дуже багато обіцянь, подивимось як вони будуть виконуватись.

П.С. Було б ще класно якби Биков дав нам якусь свою хорошу фотографію, бо в інтернеті їх немає взагалі.

One thought on “Мій погляд на інтерв’ю Олександра Бикова

  1. Хорошее и очень грамотное интервью получилось, посмотрела его с большим удовольствием и много любопытного для себя узнала) Так что спасибо за труды, надеюсь увидеть ещё какие нибудь различные интервью с грамотными людьми)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *