Дайджест новин №15 та досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 4

Дайджест новостей №15 и опыт инвестирования в PrivateFX, Портфель 4

Новини

Добрий день!
На сьогодні найголовніша новина це те, що при достроковому знятті грошей з ПАММу штраф за достроковий вивід залишається у керуючого. Тому будьте дуже обережні при знятті грошей до закінчення торгового періоду, а краще взагалі не знімайте гроші, до тих пір поки повністю не розберуться з тим, чи потрібна ця функція (штраф залишається в керуючого), чи ні.

Також були і інші моменти, нам було повідомлено про відкриття ще одного індексу, який називається “Top-1”, які рахунки туди входитимуть поки не відомо, та індекс “АІ” в який зрозуміло будуть входити тільки АІ рахунки. Ще приємна новина була повідомлена Романом Карауловим – на цьому місяці змінять дизайн сайту, я писав про це, що теперішній не дуже задовольняє потреби сучасного користувача, але на жаль відповідь була неоднозначною, тому можливо що буде не повна зміна всього дизайну, а лише вдосконалення теперішнього. А зараз перейдемо до мого портфеля.

Досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 4

Хоч торги ще і йдуть, і багато хто з керуючих ще торгує, але ті в кого я інвестував торги вже закінчили, тому я вже можу підвести підсумки, а підсумки дуже не погані, адже за цю неділю я отримав +3,44%, портфель виглядав отак:

Портфель 3

Гадаю, що портфель на наступний тиждень в мене сильно не зміниться, але все ж, його я сформую в суботу або неділю, тому якщо вам буде цікаво то завітайте на мій сайт ще в ці дні, щоб побачити мій портфель, який я просто добавлю в цю статтю.

Кращі ПАММ-рахунки за цей тиждень

Я вважаю що на цьому тижні це однозначно Pantera, яка мабуть дослідила ринок та розуміла що ринок буде нестабільним в кінці тижня, тому почала торгувати одразу з початку ТП, а вже в вівторок, в 12 годині дня закінчила торгівлю з чудовим результатом, в +15,05%. Також варто відмітити ПАММ рахунок Irica, хоча б тому що вже десять тижнів підряд торгує в плюс, зі середньою дохідністю в 5,11%. Мікроінсультом тижня став рахунок Patrick, в якого на цьому тижні була просадка в 18%, але однак цей, мабуть вже безсумнівно хороший трейдер зумів вийти з того положення і на даний момент він наторгував на +3,29% за цей тиждень.

Поки-що все, як я і писав портфель на наступний тиждень буде складений завтра після завтра.

А тепер як завжди трошки юмору:

Реакція Патріка коли той вийшов з просадки
Реакція Патріка коли той вийшов з просадки

UPD:

Додаю свій портфель на наступну неділю як і обіцяв:

Четвертий інвестиційний портфель в PrivateFX
Четвертий інвестиційний портфель

Як бачите портфель сильно не змінився, я тільки забрав 10% долі від PARAMON-a, та віддав їх АІ рахунку Narodny, цей рахунок має амбіції та бажання показати що ж таке АІ рахунок насправді, та показати наскільки він може бути прибутковим для інвесторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *