Дайджест новин №14, та досвід інвестування в PrivateFX, портфель 3

Дайджест новин №14, та досвід інвестування в PrivateFX, портфель 3

Дайджест новин №14, та досвід інвестування в PrivateFX, портфель 3

Добрий день! Новини від PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) на сьогодні (перша неділя Квітня) такі:

  • 4 квітня були прибрані ліміти по біржі (3 к) на весь цей місяць, після цього біржа буде тимчасово закрита, в зв’язку з проводенням аудиту компанії, по його завершенню біржу відкриють знову.
  • Відтепер доступний вивід на карти Росії, для України буде підключено тільки Epayments, і то тільки після підключення SWIFT платежів.
  • Оголошені переможці першого етапу конкурсу трейдерів, ними стали shantar,  OSenio та glazie, які зайняли перше, друге і третє місце відповідно.

Досвід інвестування в PrivateFX, портфель 3

На цьому тижні я отримав більший прибуток, ніж на попередньому, нагадаю мій портфель виглядав так:

image

Ну і прибуток цього тижня він приніс наступний, +3,19% 

Кращі ПАММ-рахунки за цей тиждень

На мою думку це Diamonds, MA18, та Klyaksa. Diamonds бо з самого початку почала показувати ту ж дохідність що і в ФТ, та на цьому тижні зуміла вийти з просадки в -2,3%, та в кінцевому результаті принести прибуток в +7,91%. В топ 3 кращих трейдерів цього тижня я також відніс рахунок MA18, в якого на початку тижня виникли незначні проблеми з виведенням своїх коштів, але не зважаючи на це трейдер впорався з хвилюванням та приніс прибуток в +7,50%.  Ну а Klyaksa в цьому топі через стабільно високий дохід на протязі вже 6 торгових періодів.

Ну і на закінчення прийшов час до створення портфеля на наступний тиждень.

Дайджест новин №14, та досвід інвестування в PrivateFX, портфель 3
Дайджест новин №14, та досвід інвестування, портфель 3

Я впевнений в Diamonds, тому підняв її долю, також в портфель додав Pantera, та Paramon, в кінці цього тижня побачимо які це дасть результати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *