Знову, знову, і знову

Uncategorized

Перед написанням цього тексту, я ще раз перечитав всі коментарії до моєї першої публікації. І якось так одразу видно, що на початку всі одразу відкинули ту, мою ідею про те що можна вийти з цьої ситуації іншими шляхами без ФТ, але з 1+1, а згодом хоча б почали розглядати і такий розвиток подій. Хочу нагадати вам, що до тепер невідомо які будуть умови до вступу в ФТ 2.0. і чи не буде там тої самої с-ми, хоча клієнти не раз питали про це.

Ця картинка мені здається якнайкраще показує що саме зараз робить компанія FX-Trend, і її нова версія з цією грою в мовчанку.  Саме ця мовчанка можна точно сказати довела компанію до такого стану, і замість того щоб зробити якісь висновки, поміняти стиль вони роблять абсолютно те саме (повідомлень в день: 0.51), навіть ця, нова компанія вже починає робити те саме, адмін сьогодні (субота 23,05) тільки сказав те, що НР буде запрошена на конференцію до Кіпру, яка відбудеться якщо не помиляюсь 26-28 травня, якщо порахувати то в членів Наглядової Ради є всього 3 дня щоб зібратись і поїхати туди, з різних частин України і Росії, при тому, ще не зрозуміло за чий рахунок вони туди будуть їхати. Це все так виглядає ніби ФТ вже робить все, щоб туди ніхто не поїхав, члени НР всі зайняті люди, мають свої сім’ї, і роботу, за інших нажаль не пам’ятаю, але цитату Redfox42 запам’ятав добре: «якшо треба буде кудись їхати на презентацію або нараду, то я за, але прошу повідомити хоча б за тиждень до відрядження», виглядяє так, ніби це перший тест на маніпулювання НР.  І НР поїдуть, в них немає вибору, ми ж їх вибрали, і вони на відміну від ФТ будуть виконувати свої обов’язки, надіюсь.

А що тим часом роблять інші? Мені дуже сподобалась цитата з коментарія Артема Троїцького: «при будь-якому розкладі ми в збитку»; тут тільки питання на скільки, тому нам всім треба знайти сили працювати далі, і зробити план, для кожного окремий, свій як вийти з цьої кризи. Сайт investflow.ru забрав взагалі з моніторинга памм рахунки ФТ, що вважаю правильним, нема чого моніторити пікселі. Прикладом того як виходити з кризи може стати праця Кайзера з Резніком над Квазаром, я впевнений що в них все вийде, ну як мінімум перші їхні кроки максимально правильні – це конкурс трейдерів, нагадаю саме через них більшість йшли до ФТ бо цифри від них там були приємні, це приманювало клієнтів, та те, що мабуть ще не робив ніхто в СНГ – врегулювати закони для форекса, щоб унеможливити повтор таких історій з ФТ, які ми переживаємо (і думаю все ж переживемо) зараз. Це все мені нагадуєгонку між черепахою та зайцем, де заєць був настільки впевнений в свої перемозі, що не робив нічого (ніхто поняття не має чи хоч хтось працює над ФТ 2.0. в них ж все «по понятним причинам комментировать не могу»), та черепаху, яка впевнено йде до своєї мети настільки швидко, наскільки може. До речі, чомусь всі мої фрази та речення, які можуть, або мають двозначні змісти, завжди сприймають в гіршу сторону, коли я мав на увазі кращу, так само деякі сприйняли мій текст про те, що історія з СБУ покаже, чи причетні Кайзер та Резнік до поганої сторони ФТ. Відповідь я вже думаю очевидна: нікого з ЛПР ФТ з огнем, днем, ніде не знайдеш, а Резніктим часом сидить в колі Комітету Верховної Ради України, і навіть не ховається від фотокамер, надіюсь хоч цей аргумент для вас помножить на ноль всю грязь яка полилась на них останнім часом. І ще одне, справді хтось з вас вірить в те що їм хтось платив? Там команді техніків затримали зарплати на дуже довгий час, про що писав Супервізор, не те щоб платили за щось інше. Я підтримую їх, бо відношусь до них, та їхньої роботи з приязню, все-ж-таки навіть ця історія з тим, що Михайло пообіцяв вернути гроші всім своїм рефералам, нема жодного правила, яке б змусило його це робити, хіба що тільки правило його власної чесності, та відповідальності перед тими людьми, які йому довірились в цьому рішенні, такі якості є в небагатьох(а ваш реферал хоч заїкнувся з тим що допоможе?».

І на закінчення, я сам аж ніяк не хочу с-ми «1+1» і взагаліто написав що це можлива альтернатива за певних умов, від тої що нам пропонують (власне ще не запропонували) в ФТ. Але якщо це буде єдиним виходом, то я хочу підготувати себе і до такого розвитку подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *