Навіщо нам ФТ 2.0.?

Uncategorized

Що ж, мабуть всі, хто стежить за ситуацією з ФТ, вже мають знати про те що сталось 19 травня. Здається з усіх сторін це все ж таки хороша новина, хоча б тому, що як і сказав Дмитро “все стало на свои места”. Мені особисто стало зрозуміло майже все з цією історією: чому була така мовчанка від ЛПР, чому все так затягували, навіщо насправді був той новий документ для акцептування, і все інше. Ще цікаво, що ця історія так чи інакше торкнеться і Кайзера з Резніком (дивно що про них ще ніхто не думав). Вона покаже те, що або вони і справді не причетні до тих наклепів, які посипались на них останнім часом, (історія з грошима і тролі на відомому вам всім форумі), і таким чином їхня репутація буде повністю відмита від цього всього (що я думаю і станеться, хоча б тільки тому що вони не ховаються), або навпаки. Єдине, що не зрозуміло – що буде з ФТ 2.0.. Дмитро сказав, що можливо він все-таки реалізується, але після цих новин не зрозуміло як саме воно буде реалізовано, а найголовніше – чи повернення грошей з ФТ 1.0 все ще в силі. Гадаю в випадку якщо “Шеф всьо пропало” нам, інвесторам треба б підготувати план Б, який може спокійно стати планом А, навіть не дивлячись що там буде з ФТ 2.0

 

В мене є такий.

Давайте проаналізуємо що саме нам пропонують в Ф.Т. 2.0, торкатись всіх аспектів я не буду, тільки грошей. Ніби є інвестор, так? Який інвестує в це, цитую: адміна “несколько миллионов долларов”, “несколько” це від 3, до 10-ти, тобто менше 5-ти відсотків від всієї суми, по pammstatus, і за допомогою них, і трейдерів планується вернути всю суму. Але чи потрібно нам саме це ФТ 2.0? Погодьтесь, якби ми могли вибирати, хто був би компанією, з якою б хотілось почати все з початку, це була б точно не ФТ 2.0 (навіть якщо б там не було взагалі нічого зі старим ФТ, ми ж будемо знати звідки ноги ростуть.), до ФТ нас можна сказати змушують бо немає альтернативи. Але невже це так? Все ж таки, Фх-тренд залишить за собою в будь якому випадку неймовірну кількість інвесторів, та найголовніше – трейдерів, саме ці причини і є основними чому Інвестор (якщо він існує) погодився на інвестиції.

І нарешті до основного, чому я і почав це все писати, якщо ж грошей немає взагалі, (є тільки та, відносно невелика сума інвестора), то в принципі люба форекс площадка, буде в тій же стартовій позиції що і ФТ 2.0., тільки не з цими історіями, як ЛПР забирає паролі до адмінки один від одного, і про ФТ ми б забули як про страшний сон. А роль грошей Інвестора б виконали ми самі, системою 1+1, і виконати той план що описав Дмитро . База даних про те в кого скільки грошей – давно злита, більшість я думаю зробили стейтменти і відео, як нам рекомендував Резнік, зробити верифікацію клієнтів, в новій компанії, яку б вибрала більшість і спробувати це все. Можливо це все що я написав повна маячня, а я сам – наївний ідіот який “пребивает в плену илюзий”, але все ж думаю люба ідея зараз має право на життя. Немає безвиходних ситуацій, це те, що я зрозумів найкраще. Просто за весь цей час я ніде не чув про те, щоб хтось пропонував те, що пропоную я – щоб ФТ поглинула якась інша компанія, нам просто сказали буде ФТ 2.0. і ми це прийняли як манну небесну, ніби це єдиний вихід, відрізнялось би це тільки тим, що з іншою компанією відношення було б інше, нам би не хотілось якнайшвидше зняти всі гроші і забути про це назавжди, ми були б набагато лояльнішими до тої компанії яка зголоситься нам допомогти, ніж до компанії яка нам винна.

Якщо це все реально зробити, і більшість непроти щоб все йшло саме за цим сценарієм то треба почати діяти, звязатись з якнайбільшою кількістю форекс брокерів, і подивитись що вони нам скажуть, якщо ні – розітріть мене і цю ідею коментаріями в порох під цією публікацією, або запропонуйте щось своє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *