Він

Concord

Цю статтю я хотів написати трохи пізніше, тоді як вже буде зрозуміло, чи буде ФТ 2.0. точно, чи ні, але останні новини змушують написати її зараз.

Хочу сказати що все розвивається якось надто швидко, і геть не в тому напрямку, що потрібно було. Почалось все ж таки, все з того, що на зустріч з Інвестором прийшов один Дмитро. І як минулого разу я писав про те, що запрошення на переговори до Кіпру були аж ніяк не вчасно, то переговори в Києві були максимально лояльні (нагадаю, що Інвестор планував провести зустріч в понеділок, але саме НР наполягла на тому, щоб зустріч відбулась саме в пятницю) і все ж, прийшов тільки Дмитро, чесно, я не думав що навіть на Кіпр прийде тільки одна людина з НР, на зустрічі в Києві мали б бути всі.

 

І в зв’язку з цим почалась машна (інакше це не назвеш), я не до кінця розібрався хто саме настоював на нових виборах, але все ж в цьому є сенс, всі інвестори, в тому числі і НР вимагали від ЛПР діалогу, а коли цей, діалог, став можливим, сам НР відхрестився від нього бо «І скайпом нормально, це майже рахується»,  мені це нагадало ту відеоконференцію де Базиленко тільки писав. І тепер інвестори будуть вирішувати хто буде в новому НР, а хто ні.

А вприципі вирішує все людина яка зображена зверху. І мені здається він вже вирішив, інакше навіщо НР 2.0, і все інше?

Тепер про все інше.

Сайт

Сайт такого рівня аж ніяк не шаблонний, для того щоб такий запустити, навіть до вересня, треба найняти компанію рівня Softserve щонайменше,  (я про рівень України, з закордонними фірмами я не працював і не знаю), з дуже чисельною  командою, рівня senior, дляприкладу: якщо вони використають старий сайт, і там тільки назву змінять то треба витратити ще 1/3 всього часу розробки щоб він відповідав сучасним вимогам.

Токсичніть

Хоч всі собі і кажуть що треба жити далі, переключитись на щось інше – більшість цього не роблять, і не роблять в першу чергу через невизначеність до кінця, людям треба знати чи грошей не буде точно, чи вони точно будуть. Це перший етап, і найважливіший дляклієнтів, бо якщо буде перший варіант, то  буде злість, будуть сльози, ненависть і все інше, але все ж, це буде кінець, а якщо в-дь буде позитивна, то більшість інвесторів могли б віднестись до цього, як до простої заморозки грошей в банку, коли ставиш депозит, ти знаєш що гроші є, гроші точно будуть, але пізніше, і почали б вже жити майже як до цього і будувати плани.

В варіанті другому є два підваріанти – ти токсичний чи ні?

Ми, інвестори не знаємо що там написали НР в плані виходу з цієї ситуації  (може він десь і є, але я його не бачив, знаю тільки що  «Члени НР також інвестори, тому наші проблеми, і питання такі ж як і у вас»). Але найважливіший момент тут після питання «чи буде кіно чи ні», це момент з токсичністю, навіть я не до кінця впевнений, до якої з категорій належатиму, хоча гроші не знімав ніразу.  Фільтр, за яким будуть відсіюватись клієнти, ще не знає ніхто, але вже сказали про те, що ті хто не пройдуть, зможуть купити собі місце с-мою «1+1», і це вважаю наважливішим моментом. Дмитро сказав що цей форум точно читає адмін, можливо і читає Інвестор, і якщо це так, я б хотів попросити їх, зробити це відсіювання якнайшвидше,ще навіть до запуску сайту і всього іншого, в першу чергу для того щоб клієнти знали хто вони, а ті хто не пройдуть встигли знайти гроші, щоб те, місце, собі купити (будьте певні, більшість їх знайде).

Поки все, і так написав забагато, хіба що повідомлю що я спробую подати свою кандитатуру в НР, з деталей мабуть тільки скажу що я там під ніком Afdaser.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *