Теорія ігор

Concord

Добрий день. В першу чергу хочу подякувати всім, хто мене підтримав в голосуванні до НС, мені було в першу чергу неймовірно дивно що мене хтось взагалі підтримав, а потім вже і дуже приємно за цю підтримку, дякую вам.

Конкорд підтвердив що буде щось на зразок переходу з ФТ в нову компанію, гаразд, на одне питання нам відповідь дали, і як завжди та відповідь створила низку інших питань. Головна з них це алгоритм, і його деталі переходу клієнтів,  дисконт і все інше. Обдумовуючи який варіант з алгоритмів мав бути найбільш ідеальним я одразу згадав собі цю теорію ігор яку я вчив в університеті на 4-му курсі, це така собі теорія математичних моделей прийняття оптимальних рішень в умовах конфлікту, або щоб і вовк був цілий і вівці ситі. І нам, клієнтам, а в першу чергу НС треба впевнити цю так названу «антикризисну коаліцію» що такий алгоритм, де б враховувались як і вимоги нової компанії так і потреби клієнтів буде найкращим для обох з сторін, бо зараз той план все ж таки більш комфортний для компанії, ніж для клієнтів.

 

Тепер сам алгоритм, щоб такий зробити треба продумати масу моментів, і нюансів, а рівень людей, які будуть цим займатись напевно буде дуже високим. Дуже важливим ще є те, щоб клієнтам і всім бажаючим показали цей план до початку його роботи, для того ж чому і ІТ компанії, такі як Google та Microsoft влаштовують конкурси, та оголошують нагороди за злом їхніх програм – щоб знайти помилки (а такі я впевнений будуть), та завчасно ліквдувати їх, щоб потім ФТ 2.0. не виникло тих проблем, на які зараз посилається адмін, коли його питають де наші гроші.

І тепер закінчення за яке швидше всього мене знову закидають камнями. Більшість з клієнтів, обрали для себе конструктивний шлях, або шлях голубів, більшість з клієнтів так само акцептувала той новий документ (покладаюсь на коментарі ще старого форума), тож мабуть треба йти по ньому далі, як гадаєте? А не осуджувати за все, що хоч трохи вам не до вподоби, а якщо за інших умов компанія не запуститься? Тоді ж буде точно все, тому треба для кожного подумати, чим він готовий пожертвувати – грошима чи часом (або вже, але дисконт і тільки частина, або пізніше але майже все), та допомогти всім можливим. Обидві сторони гравців повинні працювати разом, і знайти оптимальний варіант, за результатами якого б в виграші опинились всі, а оптимальним варіант буде, коли кожен гравець зробить якнайкраще як для себе так і для інших. А якщо цей скажімо, експеримент, вийде вдалим, то це буде хорошим прикладом, як можна виправити все, або можливо в майбутньому ми, та компанія по цій же стратегії зможемо допомогти і іншим. #Ви_знаєте_про_кого_я_кажу

2 thoughts on “Теорія ігор

  1. Як говориться наше жiтя це гра. Граты на рынку форекс дуже прибутково для тих у кого е не багато коштiв и жага до перемоги.Я вже давно граю на ринку форекс скажу що тилькы в плюси.Маю досить великий досвiд у цiй справi i багато друзiв яки менi дуже допомогли пiднятися у цiй сферi.Це дуже тяжкий жлях довго треба вивчатися,але якщо ви це зробите у вас буде безбiдне жiття .Щасти вам у всему!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *