Своє бачення

Concord

Не так давно Дмитро написав, що потрібні якісь нові ідеї для тих чи інших питань, я спробую щось запропонувати, але як і просить наш інсайдер я займу не особисту сторону, а загальну, що вслане робив завжди, це підходить під мій стиль. Але основний посил, це щоб використати старі, провірені методи, підлаштувавши їх під наші умови.

Біржа

Хай запуститься, так як зараз виходить компанії,  тобто після прийому заявок, зрештою це і так «після опція», а ці заявки покажуть кого відсіють через токсичність, іншим покаже чи беруть їх в компанію і на яких умовах.

Наприклад, компанія готова взяти клієнта з 25% дисконта, і тут вже в клієнт буде мати вибір, чи переходити вже в компанію на цих умовах, чи дочекатись запуску біржі, і попробувати продати свої пікселі там, але він вже буде знати мінімальну ціну – це та, за якою його беруть вже в компанію, і поставить поріг вище. А прийом заявок було б добре провести ще один, після оголошення результатів, та запуску біржі, вже контрольну.

Аукціон

Саму с-му можна зробити, як зробили в с-мі електронних торгів, або СЕТАМ, я особисто там дещо купував через аукціон, сама с-ма досить хороша, і там не потрібно гаранту як такого, тільки підкорегувати під нашу ситуацію. Хто не знає що це, прошу познайомитись

Поступовий 1+1

На цю тему писали всі кому було не лінь, і ідей дали достатньо, і всі ці ідеї на картинці виглядають дуже гарно і перспективно. Піксельна частина з «часткового 1+1»  швидше за все не буде одразу підтверджуватись справжніми грошима нової компанії, інакше подавати навіть на дисконт 75% не буде змісту, нагадаю нам сказали, що пікселі будуть списуватись за рахунок торговлі трейдерів, та комісії, можливо навіть вивести цю табличку «пікселі» в особистий кабінет, щоб клієнт бачив, скільки пікселів лишилось. Але ось що мені не дає спокою, змоделюємо ситуацію. Петя перейшов у компанію з частковим депозитом у 1000 доларів, тепер у нього в новій компанії 2000 (тобто 1000 пікселів, і 1000 реальних грошей, або 100/100%), але в фт1 лишилось ще 5000 пікселів, Петя вкладає в ПАММ і торгує, потіє, і заробляє 500 за місяць, виводить їх, і за них купує ще одну свою частку з пікселів. Тепер у Петі на рахунку 3000 (1500 реальних, і 1500 пікселів, або знову 100/100%). Що з цього виходить, борг замість того, щоб зменшуватись в процентному співвідношені залишився такий самий, а пікселі тільки збільшились, з одного боку для компанії це добре, бо прийшли гроші, а з іншого боку-борг.  Щоб зробити цю с-му придатною, та таку на яку б погодилась компанія потрібно в першу чергу с-му при якій борг скорочується (якби це не було важливим, то в заяві була б форма подачі без дисконту)

Оскільки ФТ каже що клієнт не може мати гроші одночасно в двох компаніях, то хай перейдуть ті хто хоче в конкорд частиною 1+1, а решту пікселів заморозити і чекати або інших поступлень 1+1, або продати на біржі.

Дивлячись на ті всі аспекти (компанія не зацікавлена в збільшенні боргу, при 1+1 друга частина все ж пікселі), я пропоную ось такий «Поетапний план 1+1»: Всі хто хочуть на частковий 1+1 поповнюють на початкову суму, на скільки бажають, або можуть, для переведення пікселів, потім фу-я «долити» відключається доки «пікселі» не монетизуються до достатнього рівня для компанії, потім ф-я «долити» відкривається знову і з нею також Біржа депозитів, такий собі «базарний» день, чи тиждень, коли йдуть активні торги і дозволяється доливати,  потім знову закрити, до моменту доки «пікселі» не монетизуються.

Коли я про все це обмірковував мені загадалась чомусь дамба і її принцип роботи, оті пікселі – це вода в тій дамбі, якщо пустити всю воду то це може стати дуже серйозною проблемою, або взагалі «затопити» компанію, а якщо отак поступово, невеличкими кроками боротись з тими пікселями, то це повинно напевне спрацювати.

Переваги:

1)      Всі можуть частково перейти в ФТ 2.0. там торгувати і так далі.

2)     Ніхто швидше за все не продасть депозит за безцінь, бо до «базарних днів» вже сформується попит і пропозиція.

3)     Цей план дуже добре підходить під «розгін» компанії, бо чим далі, за умов що все буде йти добре, пікселі, гроші, біржа депозитів і їхня кількість будуть пропорційно збільшуватись, і так же будуть швидко матеріалізуватись.

4)     Для компанії це майже нульовий ризик, і повний контроль ситуації.

5)     Всю суму депо можна буде зняти набагато швидше, так вона буде маленька, але повністю підтверджена вже наторгованими і справжніми грошима. (якщо піти по цьому плану, то гроші з першого етапу «частковий 1+1» можна буде всі зняти після «базарних днів», або навіть до)

011

А неділоки ви мені скажете самі =).

Вроді все, надіюсь що мої ідеї будуть корисні, також прошу обсудити це все. Істина народжується в обговореннях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *