PrivateFX запускає акцію «100 доларів за реєстрацію»

Новини, Форекс
PrivateFX запускает акцию «100 долларов за регистрацию»

PrivateFX запускает акцию «100 долларов за регистрацию»

Добрий день! Давайте для початку процитую:

“Зареєструвавшись і ставши клієнтом компанії Прайвет, ви можете абсолютно безкоштовно отримати від компанії 100 доларів на 10 днів, і зможете вивести весь прибуток, який встигнете за ці 10 днів заробити, вклавши ці кошти в ПАММ-рахунки або індекси компанії, або розмістивши їх на індивідуальному торговому рахунку. Такими чином, будь-який бажаючий отримує можливість випробувати інвестиційні продукти компанії і навіть вивести з них прибуток, що не внісши ні цента своїх особистих коштів!

Компанія не дає бонусів за внесені кошти, подібно до інших форекс-брокерів; компанія PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) дає МОЖЛИВІСТЬ, минаючи демо-режим, ознайомитися і скористатися своїми продуктами і послугами на реальних грошах, які через 10 днів списуються назад, при цьому вся отримана прибуток залишається у клієнта БЕЗ будь-яких подальших зобов’язань по відношенню до компанії!”

Акція справді цікава, і дає змогу кожному спробувати себе в якості інвестора, але в цієї акції є певні уточнення:

  • Даним бонусом можна буде користуватися рівно 10 днів (поки-що не відомо чи це 10 робочих або календарних днів), після чого він буде списаний. Весь прибуток, який ви отримаєте за цей період можна безперешкодно вивести на свої реквізити.
  • Щоб мати можливість зняти ці гроші необхідно буде одноразово поповнити рахунок через якусь платіжну с-му, для прикладу: – Щоб перевести ваш прибуток на гаманець WebMoney необхідно буде одноразово поповнити рахунок, з того ж веб гаманця, такі умови для всіх. Але ви можете поповнити рахунок на мінімальну суму, а потім зняти їх разом з прибутком від бонусу.
  • Рекомендую інвестувати в агресивні ПАММ рахунки, такі як:  (2693),   (2900),  (2803).

Реєстрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *