Біржа депозитів. Програма VIP-клієнт

Новини, Форекс
Биржа депозитов. Программа VIP-клиент

Биржа депозитов. Программа VIP-клиент

Біржа депозитів. Програма VIP-клієнт

Наглядова рада групи компаній PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) спільно з Адміністрацією Сервісу FXDepomarket впровадив бонусну програму для ВІП-клієнтів, які бажають придбати депозит на аукціоні FXDepomarket з подальшим його переведенням в компанію.

Що отримує ВІП-Клієнт?

  1. Можливість індивідуального рішення по системі введення коштів.

Діючі вимоги законодавства, в тому числі в частині AML, які платіжні системи зобов’язані дотримуватися, в силу юридичних особливостей транзакцій роблять роботу Сервісу FXDepomarket з більшістю платіжних систем складною, тому що фактично Сервіс отримує кошти від одних клієнтів і передає їх іншим, що не вітається (аж до блокування мерчанта) більшістю емітентів електронних грошей.

Але для ВІП-клієнтів Сервіс готовий піти назустріч, взявши на себе більшу частину витрат з конвертації коштів. Таким чином, якщо ви бажаєте стати клієнтом компанії, отримавши при цьому значний стартовий бонус, який, в залежності від умов укладеної Вами угоди на біржі, може скласти і навіть перевищити 90% від вкладених коштів, то краще для Вас рішення – скористатися програмою VIP -клієнт.

Розглянемо переваги програми на простомуприкладі.

Ви вибрали на аукціоні депозит номіналом 3k (3 000 доларів США)

Зробили ставку і купили його за 0,15k, тобто заплативши 150 доларів США (5% від номіналу)

Комісія аукціону (аукціонний збір ) склала всього 0,00375k (3,75 доларів США).

Якщо не брати до уваги витрати (комісійні) тієї системи введення засобів, яку Ви оберете (а програма ВІП-клієнт дає можливість скористатися будь-яким зручним, а не тільки ПС Perfect Money, способом введення засобів, при цьому більшу частину витрат Сервіс візьме на себе), Ваш чистий прибуток перевищить 90%!

  1. Можливість індивідуальних консультацій за допомогою телефону/Skype.

ВІП-клієнт має можливість отримати консультацію або технічну допомогу з будь-якого питання в індивідуальному і терміновому порядку.

  1. Можливість першими і на найбільш вигідних умовах скористатися пропозицією «Лот покупця»  

У самий найближчий час на сервісі FXDepomarket буде впроваджений продукт «Лот покупця». ВІП-клієнти отримувати ексклюзивну пропозицію купувати ФТ-долари за ціною аж до 4% від номіналу.

Для того, щоб отримати статус “VIP-клієнт” в межах Сервісу FXDepomarket, вам слід звернутися на електронну пошту служби підтримки Сервісу в  support@fxdepomarket.net зазначенням теми “ВІП-обслуговування” і контактними даними – телефон або Skype (переважно).

Умова отримання статусу ВІП – намір придбати лоти загальним номіналом не менше 50 тис. доларів. При цьому мінімальна транзакція для індивідуального рішення по системі введення коштів повинна скласти не менше 1000 доларів США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *