Нові безпечні індексі PrivateFX

Новини, Форекс

Нові безпечні індексі PrivateFX

Всі хто знайомий з PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) знає що там були серйозні проблеми з індексами. Ні, вони працювали добре, але вони приносили мало прибутків, зазвичай навіть мінус. І це навіть з такими функціями як “Stop loss”, та “Take profit”, вмудритись на довгостроковій дистанції заробити на них було дуже важко. Однак довго це так не могло тривати і індекси в компанії пройшли ряд вдосконалень в плані зручності користування та балансу індексів, додаючи туди тільки тих трейдерів, які в теорії не мали б робити таке що на цьому тижні створив Жук зі своїми -53%. І на даний момент вийшли фінальні правила, які вже з наступного тижня наберуть чинність. Давайте я продемонструю які там найважливіші зміни будуть, що принесуть як передбачається спокій інвесторам.

4.3.4. Ограничение убытков, % (В случае, если в процессе совершения торговых операций со стороны Управляющего, уровень просадки по Эквити достигнет размера – выше определенного в данном параметре Оферты процента просадки, в отношении счета ПАММ произойдет автоматический Стоп-аут (Stop Out) и такой счет будет переведен в режим ограничения на осуществление торговых операций, действующий до конца текущего Торгового периода).
ОУ – это величина убытка, которую даже при желании не сможет превысить управляющий за торговый период. Торговля при достижении заданного убытка будет остановлена принудительно до конца ТП. Тем самым капитал будет иметь определенную защиту от слива. Прошу при выборе управляющих обращать внимание на данный ограничитель в Оферте.
Цю функцію (обмеження збитків) мають ввімкнути всі керуючі, як хочуть бути включені в індекси, при чому він має бути ввімкненим в діапазоні з 30 до 50%.
Всі правила можна прочитати тут.
Таким чином в зв’язку з всіма іншими правилами для вступання трейдеру в ПАММ рахунки в теорії повинно значно обмежити можливі збитки для інвесторів, та стабілізувати прибутки для клієнтів. Зараз в теорії це все виглядає дуже оптимістично, але не потрібно забувати що в кожному з трейдерів може прокинутись той самий Жук, або Іріка =-) .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *