Досвід інвестування в PrivateFX, портфель 15

Опыт инвестирования в PrivateFX, портфель 15

Опыт инвестирования в PrivateFX, портфель 15

Привіт, не знаю як у вас а у нас дуже гарна погода, так і хочеться вийти погуляти, або сходити на річку. Але я порізав руку і мушу поки що сидіти вдома  🙂 .

Я трохи перероблю свої статті, і дайджест новин буде виходити тільки по понеділкам, бо і так дуже багато статей йде на кінець тижня. А так можна буде статтю сміло називати “дайджест тижня” бо насправді навіть не дивлячись на те що субота неділя вихідні в компанії, все одно в ці дні також відбувається багато чого не менш цікавого ніж по буднім дням. А тепер до портфеля.

 

Щось не дуже радісно. Як тільки Ігор Бичков сказав що Miroha та Mikhas-и грають кожну неділю мало не в лотерею на рахунку, вони одразу показали серйозні мінуси. І ось так Ігор вже не в перший раз правильно передбачає злив трейдерів. Ось кому треба було дати квоту по “1+0” якщо як не тарологу, то хоча б хорошому аналітику. Як завжди знову підведу підсумки, мінімізую долю цих рахунків, і стану вже на якісь зовсім інші граблі. А на які саме дивіться завтра, або в неділю коли буде сформований портфель на наступний тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *