Легкі шляхи заробітку на Youtube

Своє
Приветствую, сегодня я продолжу свою предыдущую статью о том, где можно начать свою работу, имея только один компьютер. Легкие пути заработка на Youtube

Приветствую, сегодня я продолжу свою предыдущую статью о том, где можно начать свою работу, имея только один компьютер. Легкие пути заработка на Youtube

Добрий день, сьогодні я продовжу свою попередню статтю про те, де можна почати свою роботу, маючи тільки один комп’ютер. і сьогодні я почну з ютуба, так як на мене це найлегша по складності робота, але все ж вимагає терпіння та клопіткої роботи. Детальніше про те, як створити канал, як підключити до нього монетизацію, я писати не буду, бо на цю тему контенту достатньо. В цій статті я напишу декілька важливих моментів, які справді допоможуть вам заробляти на ютубі при цьому сильно себе не перевтомлюючи. Хочу наголосити що я не писатиму про “унікальний контент” “якісні відео” і тд і тому подібне, бо для всього цього потрібно здебільшого вкладення, а у нас як відомо з задачі в дано є тільки комп’ютер та інтернет.

  1. Не робіть контенту під СНД. В зв’язку з війною на сході України, знецінення нафти, та інших факторів, які мають місце з 2014 року ціна за рекламу в країнах СНД дуже мала, тільки по моїм даним ціна впала в 5 разів. І якщо в минулому за 1 млн переглядів можна було заробити 500-1000 долларів в середньому, то зараз це буде максимум 300. А оскільки така біда торкнулась тільки СНД регіону, то в США ціна за рекламу гармонійно росте, тому ваші відео підписуйте тільки англійською, перекладачів зараз достатньо.
  2. Шукайте контент правильно. Один мій друг жалівся на те, що ніде не може знайти відео, яке б вже не було на ютубі. Для мене це було чути дуже дивно, адже такого відео є повно. Для прикладу:


    Це відео з самого початку було тільки на фейсбуці, де набрало 12 млн переглядів, і тільки після цього його хтось залив на ютуб, звісно воно набрало перегляди (коли я дивився було щось біля 2 млн) і той хто його залив непогано заробив. Джерел, звідки можна завантажувати відео крім ютуба де за це постійно банять є безліч, головне вміти шукати їх, і шукати їх вчасно, тут також важлива швидкість, хто перший того і бублики.

  3. Будьте в тренді. Час від часу в інтернеті публікуються меми, цікаві відео, люди. І в залежності як на мене виключно від настрою інтернету те чи інше без відомих причин починає різко набирати популярність. Ми всі чули про СКР СКР СКР, цигана зі своїм “ай ды ды ды ды дай”, “де лопата” і так далі і тому подібне. Любе відео на цю тему набере переглядів якщо воно буде опубліковано в пік популярності. Ця ж закономірність стосується і зарубіжного відео, на їх тематику.
  4. Перекладайте відео. Якщо ж ви все-таки хочете робити контент для СНД то робіть це правильно. Найлегший спосіб, це просто озвучувати переклад якогось популярного зарубіжного відео, або відеоблогера. І якщо до вас цього ще ніхто не робив, то ви обов’язково наберете популярність. Так, перекладати важко, але повірте воно того варте. Ось приклад:
Привіт! Я просто перекладаю відео Джени Марблс, це мені вже принесло 74 млн переглядів, та 650 000 підписників, повірте, ви можете так само!

І повірте ви справді можете робити те саме що і він, для початку просто перекладати з англійської те відео, яке там має неабияку популярність. Ось ще один приклад: такий собі Іван Тломачев почав з початку осені перекладати відео оцього каналу, і вже в нього 10 млн переглядів,і 150 тис підписників. І він не зробив нічого порівняно з тим, скільки витратив автор оригінального відео: змонтував, перерив кучу інформації, щоб знайти правильні відповіді, озвучив, вирізав необхідні моменти з серій, і багато інших деталей, які нікому крім автора не відомі, а оцей Іван, або хтось інший просто завантажив, і переклав відео, справа двох днів, максимум. Як і з трендами ця штука працює і в іншу сторону, є багато відео, яке було б цікаве для зарубіжної аудиторії, але якщо перекласти та озвучити відео з англійської на російську чи українську під силу майже кожному, то щоб зробити протилежне потрібно ну як мінімум дуже добре володіти англійською мовою.

Ось така вийшла стаття, сподіваюсь вона вам пригодиться. І ці поради важливі тільки для тих хто починає себе в цьому, щоб змогти отримувати як кажуть “Стартовий капітал” а потім вже можна і створювати щось своє, цікаве і унікальне. І  як кажуть лінь двигун процесу, але щоб через лінь ще змогти заробляти гроші потрібно бути неабияким ентузіастом.

2 thoughts on “Легкі шляхи заробітку на Youtube

  1. Вы все не плохо говорите и ясно истолковываете, но на самом деле реальность такова, что все
    снятое видео на нашей планете, стремится попасть в сеть интернет, где его ждет участь – быть
    затянутым в бескрайние просторы бесконечных лабиринтов глобальной паутины под названием

    – YOUTUBE. И чтобы успеть залить потенциально популярное видео,нужно быть весьма изворотливым и везучим.Тенденция такова, что уже все больше и больше видео контента на интернет каналах производится владельцами этих же каналов и за этим будущее.А вы, по сути говорите о заработке на чужом видео. Это что, призыв к пиратству?

    1. за такое не банят, наоборот ютубери з других стран поощеряют ето – просто перевод видео з одного язика на другой, и залив его на свой канал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *