Дайджест новин PrivateFX №13 – Конкурси

Uncategorized, Новини, Форекс
Дайджест новостей PrivateFX №13 - Конкурсы

Дайджест новостей PrivateFX №13 - Конкурсы

Добрий день, у вас вся спина біла!   😆 , честь цьому дню віддали, а тепер давайте серйозно.

Поки-що інтерв’ю Ігоря Мазепи ще не опублікували, але і без того новин на цьому тижні було достатньо:

  • В компанії з’явилась телефонна лінія, через яку можна задати свої питання. На даний момент можливість подзвонити мають тільки клієнти РФ, однак, якщо вас не лякає роумінг то будь-ласка – +41 22 566 28 50.
  • З часом компанія все більш лояльніше ставиться до клієнтів Форекс-Тренд, так, спочатку відмінили дисконтність, але ж після “1+1”, було ще зроблено SmartInvest, та поетапний “1+1”, про біржу не пишу, бо її робила команда ІТ-шників з ФТ. Зараз зробили ще одну можливість, перевести свої ФТ-дол, цитую “С ФТ все переводится полностью, переводится в том объеме, в котором считает нужным клиент, сумма к переводу берется на основании того, что переведено в апреле в качестве 30%, остальное отправляют на баланс ФТ.”
  • Розпочались одразу два конкурси, конкурс трейдерів, який майже нічим не відрізняється від від попереднього, аналогічного конкурсу, та конкурс інвесторів, де кожного місяця будуть нагороджувати за найбільші прибутки від інвестицій в ПАММ рахунки, індекси, та рахунки “Активний інвестор” компанії PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням). Також не потрібно забувати про акцію “100 доларів за реєстрацію” яка ще проводитиметься до 23-го квітня.
  • Відкрила свій АІ рахунок Diamonds, нагадаю це переможниця МУР – 3, її рахунок – 3596 diamonds_real. Вікторія одразу після створення рахунку почала торгувати, і вже на цьому тижні показала прибуток в 9,95%, прямо як в старі добрі часи 😉 .

Ось така вийшла ця неділя, і як завжди наприкінці щось веселе, сьогодні на тему відкриття Вікторією рахунку:

Дайджест новин PrivateFX №13 - Конкурси

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *