Досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 8

Досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 8

На фоні загальної просадки портфелів майже всіх інвесторів мій вийшов дуже непоганий. Я просто не вкладав в Patrcik-a, і в Ubunt. І ще, жоден керувальний з мого портфелю не закінчив з мінусом на цьому тижні, і це враховуючи що я розподілив  свої кошти аж між 16-ма різними трейдерами. Нагадаю, портфель виглядав отак:

Досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 8

Прибуток вийшов в мене дещо більший, бо тут не врахувалось те що в деяких трейдерів були ще і залишки з того тижня, і тут враховується тільки 2 знаки після коми. Загальний прибуток +4,415%.

Портфель на наступний тиждень я не мінятиму, залишу точно такий.

ТОП 3 ПАММ-рахунків PrivateFX за цей тиждень

На цьому тижні мене приємно здивували 3 нові ПАММ рахунки, в які я інвестував на цій неділі, це Miroha, Mikhas,  та Coin. Miroha показує хороші результати вже 4 тижні підряд, Coin зумів перекрити просадку Ubunta, та Paramon-a своєю власною торгівлею, та в кінцевому результаті вийти в +, а Mikhas вже третій або другий тиждень підряд псує статистику одному математичному прогнозу, який віщував що Міхас мав бути в збитку ці тижні 🙂 . Сьогодні мабуть все ж додам і Paramon-а, який побив рекорд в 1 млн інвесторських коштів на своєму ПАММ рахунку, це друга найважливіша новина на цьому тижні після БО, про які я написав тут.

 

7 thoughts on “Досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 8

    1. Севодня заметил.
      Наши теми на форуме ММGP перенесли в архив непонятно почему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *