Бінарні опціони від PrivateFX, інструкція

Новини, Форекс
Бинарные опционы от PrivateFX, инструкция

Добрий день.

Як я вже писав PrivateFX запустили Бінарні опціони.

Бінарний опціон, цифровий опціон або дигітальний опціон (англ.binary option, digital option, або англ.all-or-nothing) — це опціон, який приносить фіксований прибуток або не приносить нічого, залежно від виконання умови у момент закінчення терміну дії опціону.

Зазвичай йдеться про те, чи буде біржова ціна на базовий актив вище (або нижче) певного рівня. Фіксована виплата виробляється в разі виграшу опціону, незалежно від міри зміни ціни (наскільки вона вища або нижча).

Бінарні опціони відомі також як опціони “все або нічого” (all-or-nothing options), оскільки вони або приносять прибуток (“все”) або не приносять нічого. Таким чином, прибуток фіксований, і тому подібні опціони відомі також як опціони з фіксованим прибутком (Fros-fixed Return Options).

Бінарні опціони дозволяють точно знати розмір виплати і можливих ризиків ще до укладення контракту, що забезпечує можливість простіше управляти великою кількістю торгівельних операцій. (взято з вікіпедії)

Бінарні опціони цікаві тим що вони дають можливість заробляти і тим, хто далекий від форекса і не хоче або не має часу і можливості вникати в аспекти роботи з традиційними для форекса інструментами інвестування (ПАММ-рахунки, ПАММ-індекси), там оформлено все дуже інтуїтивно. Для прикладу я розібрався з тими опціонами за перші 2 спроби, а вже через день на демо рахунку подвоїв свій депозит (з 1000 до 2000).

Як працювати з Бінарними опціонами PrivateFX?

 

1)Реєструємось в PrivateFX

2) Переходимо в вкладку “Мои счета”-“Обзор”. Там натискаємо “создать счет бинарних опционов”

Бінарні опціони від PrivateFX, інструкція 1

3) Після цього ваш рахунок буде створений, тепер можете попрактикуватись з опціонами натиснувши на кнопку “перейти до терминалу”.

Бінарні опціони від PrivateFX, інструкція 2

І там вас зустріне така дівчина, яка пояснить і покаже як працювати з опціонами.

Бінарні опціони від PrivateFX, інструкція 3

4)Для практики, та освоєння механіки вам дадуть бонусних 1000 доларів. Після того як ви вже будете впевнені в своїх силах можна буде  поповнити рахунок справжніми грошима. Робиться це в вкладці “Мои счета” – “Перевод”

Бінарні опціони від PrivateFX, інструкція 4

5) В сторінці що відкрилась обираємо рахунок з якого ми хочемо перевести гроші, в другій формі обираємо рахунок бінарних опціонів, та поповнюємо на бажану суму. Відтепер ви торгуватимете справжніми грошима.

Бінарні опціони від PrivateFX, інструкція 5

Конкурс для Бінарних опціонів від PrivateFX

Одразу з офіційним запуском БО, PrivateFX також одразу оголосив конкурс.

Компанія PrivateFX оголошує про початок конкурсу бінарних опціонів – “Binar Competition” з щоденним призовим фондом 1800 USD.

Ми запрошуємо всіх бажаючих вивчити переваги нашого нового продукту

Умови участі в конкурсі “Binary Competition” (далі “Конкурс”)

  1. Для участі в Конкурсі необхідно пройти реєстрацію в компанії PrivateFX з подальшою Ідентифікацією в установленому порядку на сайті Компанії.
  2. Створити рахунок «Бінарних опціонів» і здійснити поповнення конкурсного рахунку в розмірі не менше 50 USD.
  3. Подати заявку на участь в конкурсі в особистому кабінеті.
  4. Торгувати, і намагатись в + :-).
  5. Виграє той хто в відсотках зробить найбільший прибуток за день (від 08:00 GMT до 08:00 GMT наступного дня, 24 години)
  6. Кожного дня будуть троє переможців, яким нараховуватиметься бонус в вигляді 1000, 500, та 300 USD. Цей бонус не можна вивести, але можна вивести весь прибуток з нього, бонусні кошти пропадуть через 10 календарних днів.
Тобто, крім простого шансу виграти в БО ви ще і будете приймати участь в конкурсі, звісно перед тим подавши заявку на участь, та поповнити рахунок БО на мінімум 50 USD.

Детальніше про конкурс тут. Рейтинг конкурсантів можна подивитись тут.

Реєстрація в Privatefx

One thought on “Бінарні опціони від PrivateFX, інструкція

  1. Сповіщення: Досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 8 - Foreign Exchange in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *