Дайджест новин №20 та досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 9

Дайджест новостей №20 и опыт инвестирования в PrivateFX, Портфель 9

На цьому тижні, ну точніше в неділю вийшли на публіку одразу два добре знайомих трейдерів з Форекс-Тренд. Це Otmar, та Bokser. Отмар торгував в ФТ більше чотирьох років, тоді я ще не був з ними і за цим трейдером не слідкував, однак його історія і популярність дає за себе знати. Ось його історія торгівлі в ФТ, по ній можна побачити що це агрессор, який може принести в неділю як +100-60%, так і – 40%, хоча в кінці торгівлі в ФТ він показував більш консервативну та спокійну торгівлю. Посилання на рахунок Otmar-a раджу перейти, там ви побачите що за цей тиждень він приніс декільком відчайдушним інвесторам прибуток в +30%.

А от Bokser-a я знаю добре, в свої часи я не боявся інвестувати в нього майже все своє депо, і наскільки пам’ятаю я ні разу тоді не схибив. Я писав про нього в цій статті, але зараз мабуть варто повторитись, це трейдер який в середньому в тиждень торгував в +10%, що погодьтесь, непогано. Зараз він торгує в ПФХ під нікнеймом Bokser-Boss бо його звичний нікнейм на той момент був вже зайнятий. Загалом, цікавих трейдерів в PrivateFX все більше і більше.

ТОП 3 ПАММ-рахунків PrivateFX за цей тиждень

Якщо дивлячись на прибуток то обов’язково варто відмітити Otmar-a, який  як я вже і писав приніс +29% за цей тиждень інвесторам. Зараз мене зацікавив такий собі DomitaorAPT, 2 тижні він відторгував відмінно, з середньою дохідністю в 34,98%.  Ну і мабуть на кінець ПАММ рахунок Coin-a, який як завжди крім копіювання торгує ще й сам, що дає йому змогу бути в топі серед ПАММ рахунків. Я швидше всього інвестуватиму в них на наступний торговий період.

Досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 9

Хоч і зараз тільки п’ятниця, і на годиннику лише 12:06 але я вважаю що можна вже трошки робити висновки портфеля за цей тиждень.  А висновки такі – швидше за все знову ніхто з трейдерів в моєму портфелі не буде в мінусі. Так, там є зараз просадка в АІ рахунку Narodny, та в TakeFive, але щось мені підказує, що ці угоди вони перенесуть на наступний тиждень. Загальний прибуток зараз   +2,9%.  Швидше за все цей відсоток до закінчення торгів суттєво не зміниться, нагадаю портфель виглядав отак:

UPD: Трейдери за п’ятницю підняли прибуток мого портфелю до +3,03%. Ну і ніхто з них не в мінусі.

Портфель на наступний тиждень буде сформовано в суботу-неділю, і опубліковано в цій же статті, тому заходьте знову!

UPD2: А ось і портфель:
Трохи важко розподіляти портфель коли крім всього необхідно ще й виконувати умови по “1+1”. Я обрав таку собі четвірку: парамон, смартінвест, клякса, та діамондс. Ще дивний момент, памм рахунок Victory де мінімальна інвестиція 15 000 usd є рекомендованим для “1+1”, а той де мінімальна 500 – ні. Також як я і писав я включив 2 рахунки з тих, кого я включив в топ 3 ПАММ рахунків тижня. Вклав в них не багато, але це все ж агресори, і більше в них вкладати не хотілось. Також мене не лякає те, що я інвестував в Отмара посеред ТП, який у нього 4 тижні, хай собі буде. Сподіватимусь на хороший прибуток.

 

2 thoughts on “Дайджест новин №20 та досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 9

  1. Очень неплохая статься, мне очень понравилась. Подробно описаны оба трейдера и после этого, реально захотелось инвестировать в них. Сейчас перейду по ссылкам ,немного изучу трейдеров подробнее и возможно стану их инвестором и мне кажется, что я очень неплохо заработаю. Большое спасибо автору статьи!

    1. Спасибо!
      Я думаю позже оставлять целую статью и детально разписивать, почему и зачем я взял именно того или иного трейдера в свой портфель, надеюсь будет интересно.
      Поетому пригалаю ваш сюда заходить почаще =)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *