Досвід інвестування в PrivateFX, портфель 5

Досвід інвестування в PrivateFX, портфель 5

Добрий день!

Дайджест писати не буду, нічого цікавого для інвестора особливо не було, та і статтей на цей тиждень і так вже забагато (на початку тижня буде ще одна), тому тільки портфель, давайте для початку подивимось портфель який я склав на цьому тижні:

ima23g23

Іііііі….. ця неділя перша невдала, підвела PANTERA, Яка зафіксувала збиток в -30%.  Інші, окрім неї  були в прибутку, окрім АІ рахунку Narodny, але там збиток в всього -0.65%. І завдяки цим прибуткам в мене вийшло -1,28%. Звісно я запам’ятаю цей урок, і віднині в цей рахунок, і в інші агресивні рахунки буду вкладувати не більше 5% від депо.

Топ 3 памм рахунки за неділю

Ma18, який як на мене один з кращих трейдерів, та який начебто розуміє коли потрібно зупинитись, принаймні так він працює зараз, досягає прибутку в 6% на початку неділі і більше в ринок не входить. Можна ще виділити paramona та klyaksa, за стабільність. 

 Зараз читаю книгу по інвестуванню, можливо вже на наступній неділі зможу реалізувати щось з прочитаного в портфелі, а зараз демонструю портфель на наступну неділю. 

Досвід інвестування в PrivateFX, портфель 5

Начудив я тут, правда? Але цей збиток в -27% змусив мене передумати свій підхід до інвестування, та більше розширити та диверсифікувати портфель. Також я виключив ті АІ рахунки, які тільки копіюють, без самостійної торгівлі. Причина цьому різке підняття ціни за копіювання, та як кажуть самі власники АІ рахунків: “- нікого копіювати”, натякаючи на це що дуже мало хто з топів дозволив копіювання своєї торгівлі, а дехто встановив надвисоку ціну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *