Остання неділя перед аудитом, або коли як не зараз

Новини, Форекс
"Програма 1+1"

Компанія PrivateFX вже який місяць проводить безпрецедентну акцію під назвою “Програма 1+1”.

У чому ж її сенс?

  1. Унікальна можливість, колишнім клієнтам Форекс-тренда повернути свій втрачений депозит і примножити його.
  1. Новим клієнтам вже на старті подвоїти свій депозит і отримати прибуток в рази перевищує звичайну.

Детальніше:

  1. Всі клієнти компанії ФТ виявилися в скрутному становищі у зв’язку з невиконанням ФТ своїх зобов’язань і як результат повна втрата свого депозиту. Але компанія PrivateFX не залишилася байдужою до такого стану речей і запропонувала свій варіант допомоги таким клієнтам – це “Програма 1 + 1”.

Тобто клієнт компанії ФТ має право стати клієнтом компанії PrivateFX на пільгових умовах і має можливість повністю повернути свій втрачений депозит. Для цього потрібно просто внести в компанію суму рівну сумі свого депозиту ФТ і компанія PrivateFX подвоїть цю суму. Вам буде доступна для роботи в компанії PrivateFX подвійна сума від внесених коштів. Тобто У Вас на балансі в компанії PrivateFX буде знаходитися старий депозит ФТ і новий внесений депозит. Після закінчення певного терміну ви зможете вивести і забрати весь свій капітал. Прибуток можна виводити без обмежень.

Що для цього потрібно:

А) Зареєструватися в компанії PrivateFX пройшовши за цим ПОСИЛАННЯМ. Реєстраційні дані особистих кабінетів PrivateFX і ФТ повинні повністю збігатися.

В) Зайти в особистий кабінет ФТ, відкрити вкладку ПЕРЕХІД і подати заявку на перехід в компанію PrivateFX. Протягом доби Ваша заявка буде оброблена і в особистому кабінеті PrivateFX з’явиться неактивна сума Вашого депозиту ФТ.

С) Внести перший внесок рівний 30% від перекладеного депозиту. При цьому активується ще 30% переведеного депозиту.

D) Почати інвестувати активної сумою і продовжувати активувати весь депозит вносячи на особовий рахунок свої гроші або використовуючи зароблений прибуток. В результаті вам буде доступно для інвестування і торгівлі подвійний депозит.

  1. Як нові клієнти компанії PrivateFX так і будь-який інший інвестор має можливість подвоїти свій капітал на старті і отримати прибуток в рази перевищує звичайних дохід.

Що для цього потрібно:

А) Зареєструватися в компанії PrivateFX пройшовши за цим ПОСИЛАННЯМ. Якщо не маєте особистого кабінету в компанії Форекс тренд, то його потрібно теж зареєструвати – тут.Реєстраційні дані особистих кабінетів PrivateFX і ФТ повинні повністю збігатися.

В) Зайти на аукціон депозитів за цим посиланням використовуючи дані особистого кабінету ФТ і купити собі депозит на будь-яку суму.(Інструкція)Ціна депозиту не перевищує 5% від номіналу. А для самих спритних ціна може і зовсім опуститися до 2%. Тобто депозит розміром 10 000 дол ви можете купити всього за 200 дол.

С) Після покупки, заходите в особистий кабінет ФТ і в закладці Аукціон подаєте заявку на переклад купленого депозиту в компанію PrivateFX. Найближчого понеділка ця заявка буде оброблена і сума у Вас виявиться в особистому кабінеті компанії.

D) Тепер ви можете вносити будь-які гроші на особовий рахунок, починаючи від 1 долара і активувати куплений депозит. Фактично будь-який внесений або зароблений Вами долар буде множитися на два!

Приклад:

  1. Ви купили на аукціоні депозит 10 000 дол, витративши на це 200 дол. (Ще потрібно враховувати комісії платіжних систем і аукціону) і перевели його в PrivateFX.
  1. Протягом будь-якого часу, але не більше ніж до 1 січня 2017 року, ви внесли ще суму 10 000. Ваш робочий капітал буде 20 000 дол.

Тобто витративши своїх грошей 10 000 +200 = 10 200 долл, Ви отримуєте депозит 20 000 дол. Тобто вже на старті Ви отримуєте прибуток 96%.

Далі інвестуєте або торгуєте на ці гроші і отримуєте прибуток орієнтовно 70%річних. Тобто Ваш капітал стає 34 000 долл.

Разом вкладаючи 10 200 долл Ви отримуєте за рік 34 000 долл = + 233% за рік.

Вигода “Програми 1 + 1” очевидна для будь-якого клієнта компанії PrivateFX. Не скористатися нею, значить втратити дуже хороший шанс.

І головне 2 травня “Програма 1 + 1” завершує свій перший етап роботи і буде тимчасово припинена. Всі хто бажає скористатися її перевагами можуть використовувати свій шанс до 2 травня!

Наступний етап роботи почнеться через кілька місяців, про це обов’язково розповім пізніше.

Всім бажаю правильних рішень і вдалих інвестицій !!!

РЕЄСТРАЦІЯ в PrivateFX

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *