Concorde Capital – Пробудження брокера

Uncategorized

В попередній статті я описав чому компанія Concorde Capital вирішила запустити свого брокера та також описав чому саме зараз. Сьогодні я б хотів написати про те, хто ж буде займатись запуском та стабільною роботою брокера. В минулій статті було написано, та і сам Ігор Мазепа в інтерв’ю сказав, що новий брокер буде на рівень вище як за якістю, так і за функціоналом від всіх інших теперішніх брокерів СНД, а я навіть насмілився трішечки порівняти її з такою компанією, як Apple. Заява насправді серйозна, але для такої компанії як Concorde з їхнім досвідом у сфері фінансів, та ім’ям, за яким стоїть дуже серйозна репутація, ця ціль більш ніж досяжна. В першу чергу для запуску брокера потрібні люди з досвідом у цій сфері, і саме з досвідом роботи в країнах СНД. І цими людьми стали саме “та” компанія – ФТ. Ні, це не ті люди які керували нею під час необдуманих рішень, та не обґрунтованих маркетингових ходів що призвели до занепаду, а потім ледь не краху компанії, а ті хто керував до них, та ті хто привів компанію з низів до успіху, зумів призупинити занепад, та дати нову надію ФТ – Кримов та Полішевич. Також з ФТ були “позичена” команда ІТ-шників, команда, що трудилась над всім функціоналом ФТ всі попередні 5 років, ті, кого в хорошому розумінні дістали Костянтин Кайзер, та Михайло Резнік зі своїми ідеями, та нововведеннями в сфері ПАММ та форексі, нагадаю що вони були одними з ідеологів  ПАММ 3.0, та багатьох інших розробок в цій сфері, доречі навіть тут Михайло з Костянтином їх дістали =) але це про це вже пізніше. Звісно одними людьми з ФТ не обійтись, тим більше, якщо подумати що ВЕСЬ функціонал ФТ це лишень 40% в новій, щоб це все реалізувати було найнято ряд різних досвідчених спеціалістів для всіх необхідних галузей компанії,  більшість з них з-за кордону.
Саме час повернутись до Костянтина та Михайла, та пояснити як вони причетні до цієї статті. Справа в тому, що ці дві, неймовірно обдаровані людини, що підтвердить напевно кожен, свого апетиту після ПАММ 3.0, не вгамували, і щось мені здається що ніколи не вгамують, на радість всім, крім ІТ відділу. Вони придумали і розвинули досить цікаву штуку, яка буде реалізована у нового брокера:  це буде керований індекс, який будуватиметься на основі сигналів ТОП-управів, і не тільки ТОПів, цим індексом буде керувати професійні керуючі, які будуть обмежувати ризики і збільшувати прибутковість, можна сказати це буде с-ма як у ФТ з Інвестиційними консультантами, але матиме набагато більше функцій та простору для інвестування. Слід зазначити що цей проект є унікальним і перспективи у нього дивлячись на реакцію компанії досить високі . А реакція така – компанія на даний момент нажаль, але надіємося в перспективі накраще, переносить реліз та запуск компанії на місяць вперед, щоб до кінця його доробити цей та весь інший функціонал, і запустити його тоді, коли вже все буде працювати так, як цього очікуємо ми, та вимагає компанія Concorde Capital, але сайт та інформаційна підтримка будуть працювати вже з 1-шого вересня. Якщо я вже почав про НР (наглядову раду) то продовжу про них писати, все ж , вони також частина команди нової компанії, при чому та частина, яку обрали голосуванням клієнти ФТ на форумі trueforex.biz до неї входять: Михайло Резнік, про якого я вже згадував, Скибіцький Ігор – який переважно займається технічною стороною блогу, та форума, але також працює і над іншими дуже перспективними проектами, такими як mystat.info –  система для моніторингу ПАММ рахунків, Finn, який відмовився від членства, Дмитро Леушкін, який по праву став голосом народу, та його представником, якщо можна так сказати, до не давнього моменту він єдиний, хто контактував з керівництвом ПФФТ та з Кримовим, і Полішевичем, та зараз він мабуть є основним джерелом інформації для більшості клієнтів ПФФТ. І звісно Julls, ох ця Julls, вона спочатку займалась юридичною частиною питань, пояснювала всі юридичні моменти клієнтам, та пояснювала так, що після її відповідей, додаткових питань майже не виникало, я не можу назвати якусь ще людину, яка б так добре розбиралась в цій сфері, та так доступно пояснювала її іншим, потім паралельно вона, та інші члени НР зайнялись такими питаннями, як: положення для Наглядової ради, оцінюванням Інформаційних Партнерів, і Ризик Менеджерів (ті кому будуть даватись в управління кошти для керованих індексів), та багато, багато чого іншого.

Ось начебто і все, команду яка працює та працюватиме над новим брокером я описав (принаймні про яких зміг дізнатись на даний момент, впевнений з 1-шого вересня я зможу досить сильно дописати цю статтю), і саме час підвести підсумки, а вони впевнений, очевидні для всіх.  Коли над чимось працює хороша, досвідчена, креативна команда в своїй сфері, то це, вважаю вже матиме гарантований успіх, а якщо згадати про ресурси, які звісно надасть компанія “Concorde Capital”, то це точно буде щось надзвичайне. Ідея назвати статтю і прикріпити саме це зображення в мене виникла вже наприкінці її написання, і як на мене це дуже хороше вийшло порівняння, виходу нового брокера, та виходу цього фільму: над обома працює дуже серйозна команда, яка добре знає свою справу, у обох є дуже хороший бюджет, та свій якісний, а подекуди і унікальний функціонал, та технології,  як запуску фільму, так і запуску брокера чекають з дуже великим нетерпінням, і всі однозначно підтвердять одне – нас готують до чогось дуже серйозного, це або буде новий, надзвичайний фільм\брокер, який ввійде в історію, або серйозне фіаско. Але дивлячись на реакцію Наглядової Ради, які скажімо так, були на “передпоказі фільму” (мається на увазі консультація з керівництвом) і те, які вони написали “відгуки” можна зробити висновок що новий брокер не тільки виправдає наші сподівання, а можливо і перевершить.

2 thoughts on “Concorde Capital – Пробудження брокера

  1. Сповіщення: ПАММ система PrivateFX - Foreign Exchange in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *