Брокер, якого б могли назвати найкращим, або до чого варто йти

Concord

Щоб брокера, можна було б назвати найкращим, або ідеальним потрібно щоб він вигравав по всім теперішнім критеріям, за яким оцінюються форекс брокери:

Регуляція

Ідеальний форекс брокер повинен регулюватись ідеальним регулятором, на сьогодні таким можна назвати Financial Conduct Authority (FCA) – управління з фінансового регулювання і контролю Великобританії – на сьогоднішній день, мабуть, найідеальніший регулятор з тих, які тільки створювалися в державах з метою нагляду над фінансовими структурами, брокерами та інвестиційними компаніями.

Основне правило FCA – новий підхід до регулювання, тобто, головне – це увага до клієнтів ринку і негайне прийняття заходів, якщо виник ризик, що компанія намагається порушити інтеграцію фінансового ринку.

Завдання Управління з фінансового регулювання і контролю здійснює нагляд над роботою 26000 фінансових структур і спостерігає за дотриманням нормативів в 23000 цих підприємств. FCA працює над розвитком інновацій та «здорової» конкуренцією між організаціями, які спеціалізуються на наданні фінансових послуг. Крім того, вимагає від цих організацій дотримання правил і високих стандартів діяльності.

У своєму підході до контролю і регулювання фінансовий регулятор Великобританії дуже принциповий і справедливий. FCA негайно береться за справу, якщо в компанії недостатньо справедливо надходять з клієнтами або компанія веде свою діяльність таким чином, що це негативно позначається на інтеграції ринку.

Контроль FCA здійснює по-різному. Все залежить від розміру організації та характеру її діяльності:

Проводиться постійне оцінювання діяльності, як великих компаній, так і компаній невеликого розміру
Систематично здійснюється моніторинг продукції, і приймаються рішення в інших питаннях, які пов’язані з гарантією «прозорого» ведення бізнесу та запобігання дій, здатних порушити інтереси клієнтів
Моментально відбувається реакція, і приймаються рішення, пов’язані з подіями і проблемами, які несуть загрозу інтеграції індустрії
У разі необхідності, клієнтам гарантовано відшкодовується компенсація
FCA у своїй роботі намагається дотримуватися методів прогресивного контролю, заснованого на оціночних міркуваннях з абсолютним поясненням бізнес-моделі підприємства і його майбутніх стратегій, але, у жодному разі, не за допомогою жорстких бюрократичних важелів. Фінансовий регулятор у своїй роботі ділить компанії на чотири різних категорії. Найбільші компанії, з найбільшим числом клієнтів, протягом двох років перебувають під систематичним контролем. Компанії кожної наступної категорії контролюються менш інтенсивно, відповідно. Компанії останньої, четвертої категорії, підлягають оцінюванню один раз в чотири роки.

Здійснюючи регулювання над величезною кількістю компаній, FCA прагне боротися з різними викликами, в тому числі і з шахрайськими схемами і ризиками, пов’язаними з діяльністю компаній. Особливо варто підкреслити, що, завдяки постійному аудиту «підопічних» компаній, фінансовому регулятору вдається на максимальному рівні контролювати хід діяльності компанії, не допускаючи можливості піддавати небезпеці її клієнтів. Простіше кажучи, суть регулятора зводиться до того, щоб звести до мінімуму неторгові і технічні ризики інвестора, надати йому можливість спокійно здійснювати діяльність, ідеальний брокер просто повинен регулюватись FCA. 

Взагаліто писати щось після регулятора про те, яким повинен бути хороший брокер не бачу змісту, адже регулятор, це якраз та с-ма яка контролює ВСІ інші питання, зв’язані з брокером, торгівлею, вводом/виводом, зворотнім зв’язком з клієнтами, і всіма іншими аспектами що можуть хоч якось бути звязаним з брокером, якому FCA надала свою ліцензію. Тому бачучи що в тої чи іншої компанії є ця ліцензія, і її можна підтвердити на сайті то будьте певні – це дуже хороший брокер. Але на жаль, як відомо Новий Брокер (надалі НБ) від компанії Concorde Capital, покищо не буде регулюватись FCA, в першу чергу це звязано з тим, що щоб отримати ліцензію від FCA, потрібно досить багато часу, і це далеко не один місяць. На початок мабуть (наголошую. мабуть) регулятуром буде: або MiFID (The Markets in Financial Instruments Directive) , або швидше за все Кіпрський регулятор CySEC (кіпрська комісія по цінних паперах та біржах). 

 

Торгівля

Швидкість виконання ордерів стоїть на важливому місці при оцінюванні брокера, адже дуже важливо, щоб ваш ордер був виконаний моментально, адже за кілька хвилин або навіть секунд ситуація на ринку форекс може кардинально змінитися. Зазвичай ордери виконуються менше ніж за секунду, виняток становлять центові рахунки, їх виконання відбувається за 2-10 секунди. Як правило брокер в описі послуг вказує систему за якою виконуються ордери. Також важливим є повний набір ефективних інструментів, тавиди валют з якими відбувається торгівля. Хороший брокер запропонує своїм клієнтам всі необхідні, найкращі інструменти для роботи. І їх список буде регулярно поповнюватися. Серед них: можливість тестувати власну стратегію, тренуватися, навчатися на центових, демо-рахунках, використовувати навчальні матеріали, мобільні пристрої для проведення угод, додаткові інструменти і т.д.

Кожен форекс брокер пропонує різні за величиною спреди (так звана різниця між продажем і купівлею ціни обраної валютної пари). Здавалося б, чим менше спред, тим краще. Тим не менш, для реальних форекс брокерів ситуація зворотна, так як вони отримують свої комісійні від спреду, по цьому, чим ширше спред, тим безумовно, краще для будь-якого брокера, але це за умови, якщо ваші угоди виводять на реальний міжбанківський валютний ринок. Відсутність спреда взагалі (за винятком тимчасово проведених акцій) наводить на думку, що дана компанія взагалі не є брокером, а малює ціну в термінал мимовільно. Як правило, середній фіксований спред по основним валютним парам на forex коливається в діапазоні 3-4 пунктів.

Наступний фактор який є важливим для ідеально брокера – це розмір кредитного плеча. Кредитне плече може бути кращим другом для трейдера, поки не перетвориться в найлютішого ворога для депозиту! Брокер повинен мати можливість надавати максимально широкий вибір в процесі роботи з кредитним плечем. Звичайно, щоб збільшити потенційний дохід за умови дотримання правил ризик менеджменту, брокер з кредитним плечем 200:1 є ідеальним варіантом. Чесний брокер, який заробляє на комісіях з операцій, повинен бути безпосередньо зацікавлений у збереженні депозитів своїх клієнтів, внаслідок чого його маржинальна політика повинна бути спрямована на скорочення кількості неприбуткових торговельних операцій і припинення зловживання позиковими коштами з боку клієнтів.

Зручні способи введення та виведення коштів, хороший feedback

Зручні для трейдера, та інвестора канали виводу/введеня грошей з форекс брокера також є одним з важливих факторів на які варто звертати увагу. Варіанти зняття грошей з рахунку в першу чергу повинні бути доступні для вас, сам процес введення/виводу повинен бути швидким і простим, найкращим був би варіант моментального поповнення, та моментального зняття вкладу при необхідності.

Компетентна служба підтримки. Співпрацюючи з хорошим брокером, всі Ваші операції будуть виконуватися дуже швидко, будь-які затримки з виведенням коштів або проведенням угод виключені. Крім того, у разі виникнення яких-небудь питань, служба підтримки оперативно і з радістю надасть Вам консультацію.

Додаткова турбота про зручність для своїх клієнтів. Хороший брокер створює всі умови для комфортної роботи своїх клієнтів. Багато хто з них навіть пропонують можливість заробити деяку суму коштів для початкового поповнення свого депозиту. Вони пропонують різні конкурси з виплатою виграшу переможцю, бонуси на форумах, заохочення трейдерам, які досягли максимального результату в роботі на демо-рахунку.

 

One thought on “Брокер, якого б могли назвати найкращим, або до чого варто йти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *