Як працюють виплати в PrivateFX?

Новини, Форекс
Как работают выплаты в PrivateFX?

Как работают выплаты в PrivateFX?

Я не знаю як і з чим це все зв’язано, але виплати працюють відмінно, при чому по всім платіжним системам. Останнім моїм приємним здивуванням було те, що навіть в Україні проходять виплати, на доларові картки, без конвертації долар-гривня-долар, та ще й без зайвих комісій, тобто поповнив на 100 доларів, стільки і появилось на рахунку в PrivateFX, вивів при необхідності стільки ж на картку така ж сума і прийде вам на картку, комісію може взяти тільки сам банк за поповнення/виведення.  На одному з блогів говорилось про те, що платіжну с-му брокеру PrivateFX надала компанія Concorde, дивлячись на її якість можливо так воно і є. Зараз я продемонструю скріншот, він не мій але показує що все справді працює:

Активувати карту можна сумою від 1 $ (ЛК> Внести кошти> Поповнити рахунок> VISA / MasterCard і на сторінці поповнення в нижньому крайньому правому полі вказати свою суму коштів).

І оце таке серйозне вирішення проблеми з поповненням/виведенням має ряд переваг, і що важливо – декілька приємних прихованих функцій які на перший погляд непомітні.

Приховані бонуси платіжної системи PrivateFX

Як вже мабуть всім відомо, долари в Україні не можна переказувати і знімати, це знають всі, хто має хоч якісь збереження в цій валюті. І зрозуміло, ніхто не має бажання при переводі комусь цих доларів при необхідності робити маневр з конвертацією долар-гривня-долар, а дивлячись на теперішні курси, де різниця між купівлею і продажем коливається від 20 копійок, до 1+ гривні, ви ще і серйозно попадаєте на обміні, при чому два рази. І мабуть до цього моменту ви вже всі зрозуміли, до чого я веду 😎 . Від недавна в PrivateFX з’явилась можливість переказувати гроші з одного рахунку на інший, при чому комісія за такий переказ всього 0,5 відсотка, що менше на порядок напевне від будь яких інших платіжних систем, які пропонують аналогічні послуги. А якщо ще й по якимось причинам переказ потрібно затримати то ви можете на цей час інвестувати в ПАММ, та АІ рахунки, скажімо на тиждень, і трошки заробити на цьому 🙂 .

Відмова від Epayments – як відомо Epayments громадяни України просили підключити тільки тому, щоб на неї виводити кошти в доларах, через те що на той час ми (маю на увазі клієнтів з України) не думали що нам запропонують якусь іншу альтернативу. Ну і з очевидних причин зараз необхідності підключати картки Epayments я не бачу. Окрім того що там є комісія на зняття, поповнення, та і ще ці долари ви б змогли зняти валютою тільки за кордоном, адже у нас таких банкоматів, які б видавали валюту немає (дехто писав що можна з банкоматів ПУМБ, але ця інформація не підтверджена), також із каси ви цю валюту не знімете, бо там видають їх тільки з картки банку. Загалом, зараз чекаємо ще на підключення SWIFT платежів, ну і можливо Epayments-у на всякий, або окремий випадок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *