Дайджест новин №18 та досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 7

Дайджест новостей №18 и опыт инвестирования в PrivateFX, Портфель 7

Добрий день! Частина великих свят закінчилась, а з ними і ця неділя. Давайте ж підсумуємо що було нового та важливого за цей тиждень.

  • На цій неділі було майже повністю змінено дизайн сайту, і новий дизайн клієнти, в тому числі я оцінили вище за попередній. Тепер ще чекаємо зміни головної сторінки.
  • З наступного тижня будуть добавлені нові індекси, один вже анонсували, це індекс під назвою “Top10”. Ну і відповідно в нього входять топ 10 трейдерів, по кількості інвесторських коштів.
  • Запрацювали в робочому режимі бінарні опціони. Поставщиком ликвідності бінарних опціонів є Exante.

ТОП 3 ПАММ-рахунків PrivateFX за цей тиждень

Зі слів трейдерів цей тиждень був чудовий для торгівлі, тому хороші результати показали майже всі, однак як завжди когось можна виділити:

  1. Victory – рахунок якому всього 2 тижні, але вже входить в топ 20 по кількості інвестицій, та вже другу неділю показує чудову дохідність, цього тижня +10,21%. Така довіра обумовлена тим, що трейдер до цього місяць показував чудові прибутки на іншому своєму рахунку, та був досить відкритий до інвесторів.
  2. АІ рахунок EVGENYCHAEV, який також показує чудові прибутки вже на протязі 3 тижнів.
  3. АІ рахунок Narodny, в якого була просадка в +20% та 8 відкритих угод, але видно їхній трейдер знав що це тимчасово, і вже під кінець тижня всіх як закрив і показав прибуток в +11,23%.

Досвід інвестування в PrivateFX, Портфель 7

Цього тижня я вийшов в плюс, та мій прибуток склав +2,93%, підвів тільки агресор Predators999, через якого я втратив аж 1%. Особливих коментарів немає, трейдери торгували очікувано, хіба що кракен, який має легенду агресора, на цьому тижні показав тільки скромні +2,66%.

Портфель кардинально я змінювати не буду, хіба що більш рівно розділю долі між рахунками.

Портфель на другу неділю квітня
Портфель на 09,04,2016-15,04,2016

По традиції я додав ще декілька нових рахунків, в яких вклав по мінімуму. Максимальний відсоток залишив MA18, сподіваюсь що не даремно. Ось така вийшла стаття, бажаю вам хороших вихідних та вигідних інвестицій!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *