Privatefx.com – останні технічні налаштування та перевірки перед запуском форекс брокера

Новини, Форекс
Privatefx.com - останні технічні налаштування та перевірки перед запуском форекс брокера

Privatefx.com - останні технічні налаштування та перевірки перед запуском форекс брокера

Доброго дня! Робота над запуском форекс брокера кипить на всю силу, з моменту останньої моєї статті сталось багато позитивних змін:

  • Запустили МТ4 термінал, зараз йде його активне тестування, при чому з усіх сторін: інвесторів, трейдерів, та самих тестувальників, оголосили всі деталі за якими буде проводитись торгівля.
  • Добавились майже всі юридичні необхідні документи для публічного доступу, кожен може з ними ознайомитись
  • Запустили офіційний форум компанії, на ньому можна як спілкуватись на різні теми, так і отримати відповіді на ваші запитання (юридичні, фінансові,  питання по торгівлі та по партнерстві і тд.) де вам нададуть відповідь та проконсультують працівники компанії, які спеціалізуються в тих сферах.
  • Оголосили конкурси – це конкурс трейдерів, та конкурс аналітиків, якщо з конкурсом трейдерів все зрозуміло, тут нагороджуються ті трейдери, які досягнуть найкращих результатів за деякий час, та за деяких умов торгівлі, і отримують нагороди в вигляді солідної грошової суми та можливість продовжити торгувати на платформі форекс брокера PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), та можливо будуть включені до індексів брокера, та можливо розділять між собою загальну суму інвесторів в управління для торгівлі. А конкурс аналітиків як на мене цікавіший – в основному через те, що тут пропонують роботу на постійній основі зі стабільним заробітком, що як на мене виглядає привабливіше
  • та багато інших позитивних моментів, які дрібніші, але також не менш важливі.

Важливо те, що компанії майже вдається виконати свої завдання в терміни, які оголосила раніше, а в більшості випадків – виконати достроково, виключенням стало тільки запуск мт4 термінала, що запустився трошки пізніше. Також я не міг не помітити деяких деталей, які насправді багато що говорять. До цієї компанії відчувається зовсім інший підхід як зі сторони клієнтів, так зі сторони працівників компанії. Так, члени наглядової ради, інформаційні партнери компанії, та навіть самі майбутні клієнти, та всі інші кому цей брокер не байдужий – вони не тільки банально виконують свої зобов’язання, та свою роботу, а і з дуже великим ентузіазмом та охотою виконують додаткові роботи, які вважають будуть корисні для компанії: Наглядова рада – додатково займається біржею, торговими умовами та багатьма іншими питаннями;  інформаційні партнери не тільки розповідають про новини та роботу компанії, а і збирають дуже цікаві інтерв’ю, статті, опитування, та погляди на компанію як простих людей, так і впливових, та заможних. А клієнти допомагають тим, що повідомляють про баги, та помилки в роботі сайту або в терміналі, технічному відділу які існують завжди на початку запуску любого проекту.  І оцінюючи все це, та той безсумнівно позитивний фон можна твердо сказати – запуск очікують,  очікують та по своєму допомагають щоб він відбувся, тому впевнений запуск відбудеться, а переносів запуску більше не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *