Pokemon go та інвестиції, чи можливо заробити на Pokemon go?

Новини
Pokemon go и инвестиции, можно ли заработать на Pokemon go?

Pokemon go и инвестиции, можно ли заработать на Pokemon go?

Щось мені не спалось і почав думати на цю тему, і підготував таку статтю: “Pokemon go та інвестиції, чи можливо заробити на Pokemon go?” Адже завжди на хвилі такої популярності любого продукта розумним людям вдається непогано заробити на цьому, і ось до чого я прийшов.

Pokemon go та інвестиції

Давайте спочатку подивимось що нам кажуть гугл тренди, і з цього будемо виходити.

популярність запиту pokemon go
популярність запиту pokemon go

Навіть не дивлячись що популярність трохи падає, це все одно неймовірна популярність, і швидше всього вона поб’є рекорди знову з виходом нового глобального оновлення. Що це нам дає?

Як відомо “Pokemon go” Розроблена Niantic, а права на власність бренду Pokemon належать компанії Nintendo. І одразу по виходу гри акції цих компаній виросли на 50%. На жаль продемонструвати це я зможу тільки акціях Nintendo.

Ріст акцій Nintendo після виходу гри Pokemon go
Ріст акцій Nintendo після виходу гри Pokemon go

І як з трендами не потрібно дивитись на спад, адже незабаром гра буде випущена в Японії, де як відомо, на Pikachy мало не моляться.

Тому якщо у вас є вихід на ринок акцій, та можливість купити акції Nintendo то купуйте їх, і навіть не задумовуйтесь!

Ще одна важлива деталь, що в грі є внутрішньоігрові покупки, а з них компанія Apple має 30%. Тому якщо у вас є можливість, то прикупіть і декілька акцій цієї компанії. Тим більше незабаром, 10 вересня вони оновлять свою продукцію, що традиційно підніме їх ціну акцій.

Чи можливо заробити на Pokemon go?

Однозначно що так, я просто проведу декілька працюючих способів, якими вже заробляють на Pokemon go в Америці, та інших країнах де ця гра зараз доступна, та запропоную свої:

Pokemon go помічник

 

Pokemon go помічник
Pokemon go помічник

Так, в Америці вже щось таке є, де помічник веде тебе в той момент коли ти намагаєшся спіймати їх всіх! І дивлячись насправді на наслідки коли отак люди йдуть і не дивляться під ноги, або ще чого коли вони їдуть за кермом, отакі помічники будуть дуже затребувані.

Водій врізався граючи pokemon go
Водій врізався граючи pokemon go
Агресія через pokemon go
Хлопець граючи Pokemon go вийшов на дорогу, та його прояви агресії

Pokemon go – потратьте щоб заробити більше!

В грі є такі собі Pokestop, (поправте, якщо я щось пишу не так) це місце, де дають яйця, і pokeballs, за допомогою яких ви можете ловити покемонів. В цих місцях можна купити за внутрішньоігорову валюту такий собі lure module (я буду писати ці терміни англійською, бо їх ще не перевели на наші мови). Цей модуль приманює покемонів, до того місця, які даються всім хто прийде туди. І це активно зараз використовують різні заклади, такі як кафе, бари, ресторани, щоб заманити клієнтів до себе. Зазвичай ці невеличкі витрати на оці модулі подвоюють прибутки цих закладів вдвічі. Також в грі є фракції, можна надавати знижку тільки одній із них, що також збільшить відвідуваність вашого закладу.

Стандартні заробітки на іграх типу Pokemon go

Якось саме так мені хотілось назвати цю частину статті. Бо ігри ж такого типу були придумані досить давно, і оплата за виконання якоїсь роботи в таких іграх давно практикується. А оскільки є правило – “чим більше граєш в гру – тим більший матимеш рівень, і здобутки в ній” то нижче описані способи заробітку будуть мати актуальність:

 • Пограй за мене, або пройди за мене – для того щоб шукати тих покемонів потрібно багато ходити, але не всі мають на це час (так само як вигулювати собак), тому в інтернеті час від часу будуть з’являтись такі послуги, та пропозиції, де будуть за грошову винагороду просити пройтись та половити нових покемонів.
 • Рідкісні види покемонів – Як і у всіх таких іграх є щось рідкісне, на чому компанії особливо багато зароблять, і якщо в звичайних іграх це скіни героїв, зброї, карт, то тут це спочатку популярні покемони (Пікачу, Слупок, Бульбазавр і тд) а потім популярні золоті покемони (ті самі, але відповідно золоті). Погуглив ще, виявляється там є ще і легендарні покемони. 

  Спіймаєте один такий і можете сміло продати свій телефон, зі своїм акаунтом, і вам вистачить на новий телефон, і ще на прожиття мінімум на півроку.

 • Топові акаунти  в кожній грі є гравці, які досягли неабияких висот в ній, та вважаються відомими тільки тому що в них вони найкращі. Аналогічно буде і в грі Pokemon Go. Такі топові акаунти продаються на аукціонах за дуже великі гроші.
 • Стрімінг гри – купіть собі обладнання, та стрімте те як ви граєте в цю гру. Це по-перше було б щось на перший момент унікальне, адже більшість стрімерів транслюють тільки зі своїх квартир, а ви будете прогулюватись по вулицям, паркам, пляжам. Як на мене ця ідея має шанси на успіх, але на забувайте про безпеку!

Висновки

Гра Pokemon go з’явилась саме тоді коли було потрібно. Вона принесе багато чого нового в ігри, гравцям подарує нові емоції, а кмітливим дасть шанс дуже непогано заробити на цьому. І з розвитком гри буде ще більше можливостей отримати прибуток на ній. До речі, можливо я пропустив деякі способи за допомогою яких можна буде заробити на грі Pokemon go? Пишіть їх в коментарі, і можливо я додам їх в статтю!

А під кінець ось такий вам арт.

Pokemon go та інвестиції, чи можливо заробити на Pokemon go?

9 thoughts on “Pokemon go та інвестиції, чи можливо заробити на Pokemon go?

 1. Игра так стремительно набирает обороты и популярность, что всё же становится интересно, как долго она удержится в приоритете у подростков. Сидение сутками за компьютером теперь превратилось в принципе в то же занятие, только на свежем воздухе, что не может не радовать родителей. Ну что же, будем следить за развитием и успехами.

  1. Буде довго в топі, а потім з’явиться подібна гра.
   Всі так само думали про Clash of clans, та інші такі, і вони і зараз супер популярні

 2. Согласен с Александром,ибо целевая аудитория у игры – подростки,а люди этого возраста как всем нам известно не обладают достаточным критическим мышлением,чтобы отделять зерна от плевел,и грубо говоря едят всё подряд,а если это ещё и подкреплено огромным по своим масштабам хайпом,то тут уж и говорить нечего.В любом случае,игра будет популярна ещё длительное время.

 3. Ну вот на покемонах можно хорошо зарабатывать, продавая прокачку и прочее такое, благо сейчас из за читов различных можно качаться только в путь, поэтому бизнес неплохой, главное клиентов найти и рекламу грамотную сделать)

 4. Игра действительно популярная, но основная масса игроков всё таки в Америке и Европе. В странах Восточной Европы и СНГ даже нет возможности собрать всех покемонов из каталога, хотя это и не делает её менее популярной. Инвестировать в неё или нет это дело каждого человека. Я думаю что действительно можно заработать на профиле с солидной коллекцией покемонов, цена на аукционах доходила до 1000 долларов.

 5. Игры так плотно входят в жизнь, что подростки с неокрепшей психикой могут путать реальный мир с виртуальным. И вот это уже не смешно. Посмотрите на лицо парня, который вышел ловить покемона и его реакцию на проезжающий автомобиль? Разве можно назвать человечным его поведение? Да, по нормальному, ему нужно как минимум психолог, а как максимум “белая” палата.
  Но и голову в песок, конечно прятать не стоит. Просто стоит дружить с головой, и конечно, идеально, воспользоваться финансовой выгодой игры.

 6. Видел по Ютубу, что творят эти собиратели покемонов. И как мне кажется, что везде в играх, где существуют какие то расчеты денежные, всегда будет возможность заработать. Только нужно проявлять смекалку. Как говориться, нужно действовать по правилу “без лоха и жизнь плоха”. Даже таксисты и те, по-первах, предлагали свои услуги в качестве личных водил с авто. И такса была даже озвучена. От 400 гр за час езды.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *