Дайджест новин PrivateFX №27

Новини, Форекс

Дайджест новостей PrivateFX №27

Як і писав Дайджест новин PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) публікуватиму в понеділок.

За минулий тиждень було всього декілька новин:

  • Роман Караулов повідомив що незабаром появиться інформація про європейську компанію, роботу по які вже майже завершили, нагадаю компанія планує отримати спочатку кіпрську ліцензію, а згодом європейську, та ліцензію FCA.
  • Для клієнтів, які перейшли по “1+1” буде введений щоденний календар, по якому буде видно виконання фінансової активності по кожному дню. Буде це зроблено в наступному місяці.
  • “У Правилах надання послуги ПАММ-рахунків доданий обмежувальний для керуючих пункт:8.11. Керуючий обмежений в можливості подачі розпорядження на виведення коштів протягом десяти з половиною годин (630 хвилин) до початку ролловера.” це зроблено для того щоб керуючий після прийняття рішення включити його в індекси не зняв ці мінімальні 10 000, яка є необхідною умовою при вході в індекси.
  • Буде знову суттєво покращена система тікетів, я вже писав про це думку, що від початку компанії вона досить сильно вдосконалилась. Що правда, технічна частина мене пригнічує 🙁 .
  • Victory відкрив ще один рахунок, хоч як я і до нього не ставився негативно, все ж вирішив інвестувати в нього. Можливо це будуть головні граблі цього тижня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *