Останні новини про Privatefx.com, графік старту компанії, і відповіді на питання

Новини, Форекс
Privatefx.com

Privatefx.com

Як раніше було відомо, робочий старт запуску брокера “PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням)” перенесли ще на місяць, протягом цього місяця планують поступово ввімкнути весь функціонал сайту, та всіх функцій як брокера, буквально вчора керуючий партнер компанії Роман Караулов оприлюднив графік план старту компанії:

 

“Доброго вечора панове.
Ознайомившись з ситуацією в компанії, оприлюдню план-графік її старту.
Дати вказую за песимістичним сценарієм, розраховую, що реально ми будемо випереджати цей графік.

1.Розміщення повноцінної версії сайту PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) (з усіма розділами, для яких є матеріал, і з логотипом) – до 16.10.2015 включно.

2.Розміщення даних про всіх компаніях групи – до 26.10.2015
Підключення Метатрейдеру – до 26.10.2015 включно.
Відразу ж – початок демо-інвестування.
3.Підключення Ecommpay, банків, перехід в робочий режим – 15 листопада 2015 року.

Чому так довго – тримає юридична частина, західні партнери працюють дуже ретельно і неспішно. Як і Ecommpay зі всією фінансовою частиною. Вони не наші співробітники і прискорити процес ми не можемо, а моменти, пов’язані з державними структурами, взагалі складно піддаються плануванню.

Технічно до старту все готово і на поточний момент, трейдери, які послужать основою для всіх інвестиційних інструментів PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) в готовності приступити до торгівлі.

Тому пропоную ефективно використати цей час -Якісно пройти демо-інвестування, ознайомившись з продуктами і послугами компанії, вносити пропозиції щодо оптимізації роботи компанії, які ми ретельно розглядаємо і по можливості впроваджуємо (за термінами розблокування вже роботі у юристів те, що ми обговорювали тут вчора ), відкрити форум компанії, щоб він був до початку демо-інвестування запущений.
Враховуючи, скільки ми чекали відкриття, затримки не є значними. Тим більше висока ймовірність того, що все відбудеться раніше, я беру терміни з запасом, так як вони стосуються не цілком підконтрольних мені процесів.”

Як бачимо, робота йде, і є великі шанси що це справді останній раз, коли керівники компанії були змушені перенести дату запуску компанії. Зараз навіть активно обговорюється вихід компанії на ринок Європи та Китаю, який планується в 2016 році.

Також Роман Караулов відкрив тему для спілкування з майбутніми клієнтами компанії, виділити найважливіші теми насправді складнувато, тому рекомендую перечитати все самому  тут. А я все ж дещо виділю:

П: Чому терміни, які позначають компанія на старті не витримуються?

В: Приступив до роботи я 5 жовтня, тому в плануванні та реалізації процесу запуску компанії участі не брав. Зараз у мене є розуміння цих процесів, труднощів, які треба долати в ході їх реалізації, і термінів закінчення робіт. У понеділок я все це зведу в план-графік і оприлюдню. Для інформації зараз можу сказати, що причини затримок лежать в юридичній сфері (робота зарубіжних реєстраторів, зміни правил для громадян РФ в ряді юрисдикцій, складності оформлення деяких активів ФТ, визначення правовласника програмного продукту). Але це не проблеми, а питання, які можна вирішити  і які вирішуються.

 

П: Який штат персоналу потрібен для управління новим брокером? Де буде розміщуватися штаб?

В: Головний офіс у Швейцарії, штат зараз формую. На постійну роботу беремо тільки висококваліфікованих професіоналів, що вже мають досягнення, що підтверджують їх компетенцію. При цьому буде практикуватися передача ряду функцій на аутсорс і залучення співробітників на віддалену роботу по ряду напрямків.
Діяльність персоналу буде відслідковуватися на предмет ефективності, з висновками за результатами цієї оцінки.
Ми зберемо кращу команду, у тих, хто ефективно працює, буде хороший мотиваційний пакет, але втриматися в команді зможе далеко не кожен.

П: 1) Чому ліцензія Беліз і Кіпр? Як буде захищений клієнт від неторгових ризиків?
2) Чи буде відбуватися аудит від великої четвірки? Або аудит буде проводити компанія яку створить сам PrivatFx?
3) Чому головний сайт нової компанії виглядає як дешевий блог? В акціонерів нової компанії фінансові труднощі з розробкою сайту? Дизайн Форекс Тренд розробляв Артем Лебедєв. Клієнтам компанії скинутися на оплату його послуг?
4) Чому офіс / представництво нової компанії знаходиться в тій же будівлі де був розташований головний офіс MMCIC? (М.Київ, бц Парус Ул. Мечникова)
5) Умовно-періодичні ПАММ рахунки. Для багатьох керуючих важливо щоб угоди не закривалися по закінчення торгового періоду. Буде впроваджена така можливость?
6) Чому не буде прямого переказу з Вебмані? Ecommpay для того щоб через пару років у разі труднощів з масовими виплатами перекласти відповідальність на посередника?

В: 1.С Белізом проблеми, вони зараз не співпрацюють з громадянами РФ. Буде Сент-Вінсент плюс Кіпр, головна компанія – Швейцарія.
Протягом першого року роботи, тобто до 2017 року переведемо ПАММ на кіпрську компанію, там передбачається страхування депозитів до 20 тис. Євро.
2.Це питання не обговорювалося, але вважаю, що це цілком можливо, для кіпрської компанії точно.
3.То, що зараз – це частина сайту, давайте будемо оцінювати кінцевий продукт. Поки ми не бачимо і половини того, що там передбачено.
4.У БЦ «Парус» знаходиться офіс Конкорда, він був там завжди і набагато раніше ММСІС.

Офісів PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням) на Україні не буде взагалі, хіба що представництва, які розташовуватимуться там, де їх відкриють партнери.

5.Покищо відповісти не готовий, регламент ще не затверджений.
6.Відмова від ЕПС -Стратегічне рішення, я його підтримую, ЕПС несуть великі операційні ризики.
Ecommpay має всі необхідні ліцензії і працює від Сінгапуру до Бразилії, забезпечуючи біллінг в країнах, які нас цікавлять. Крім того, буде прямий банківський переказ.

Також якщо у вас виникли запитання, ви можете запитати безпосередньо Романа по тому ж посиланні. А поки-що чекаємо 16-того жовтня, коли буде розміщено повноцінна версія сайту з всіма розділами та логотипом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *