Огляд ПАММ рахунків PrivatefX

Uncategorized, ПАММ, Форекс
Обзор ПАММ счетов PrivatefX

Обзор ПАММ счетов PrivatefX

Добрий день.

Давайте сьогодні зробимо огляд деяких ПАММ рахунків PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), тим більше що з початку їхньої роботи (ПАММ) вже пройшло більше місяця, і яка не яка але історія торгівлі майже у всіх вже присутня, тому вважаю саме час дати невеличкий огляд та свої думки на рахунок того чи іншого рахунку. Отже почнемо з старих зірок.

З моменту цієї статті, з топів ФТ перейшли ще декілька керуючих, це Patrick, та Skalper, Skalper відомий своєю нестабільністю, але і одночасно дуже великими прибутками, якщо як кажуть ця торгова неділя буде його. Це також підтверджує і його історія торгівлі на площадці ФТ,  за один торговий період він міг принести прибуток і в 85%, але і також загнати рахунок в -150%.

Patrick як і в ФТ обрав торговий період в 2 неділі, мабуть для нього він найкомфортніший. Patrick на відміну від Skalper-a притримується спокійнішої торгової стратегії, його середній прибуток в неділю був 4%+-, але також і в нього бувають погані неділі, коли рахунок йшов в -50%, однак варто відмітити що таких “від’ємних” неділь в нього було набагато менше ніж в Скальпера.

А нові зірки (переможці конкурсу) не можуть не радувати, адже у жодного з них ще не було ( і будемо надіятись що не буде 🙂 ) від’ємних неділь.

Vbespuda, переможець конкурсу приносить в середньому 8,04% в тиждень,  чим не може не радувати інвесторів, в рамки стоп лосів він вписується (до 15% як написав на форумі), основна валютна пара EUR/USD.

ПАММ рахунок ipashutapkom мені поки що імпонує більше. Так, середній прибуток в нього менше, десь 2,94% в тиждень, але максимальна просадка була всього 0,84%, що дозволяє його занести в консервативні ПАММ рахунки. Це зрозуміли і інші інвестори, тому інвестицій в цього ПАММ рахунку більше ніж в Vbespuda, також мені дуже подобається його нікнейм.

Plotnichiy, ПАММ рахунок що зайняв 3 місце в конкурсі, однак на реальному рахунку добитись такого успіху поки що не виходить, По даним mystat рахунок навіть не в топ 10 по інвестиціям, але це поки що зрозуміло, в рахунку була плавуча просадка, в 18,75%, що показує що стоплосів даний рахунок не дуже притримується. Однак не зважаючи на це рахунок вже ж ще не мав від’ємних неділь, і якщо ця тендеція продовжиться то за ту просадку забудуть, і інвестиції в ПАММ суттєво піднімуться.

IRICA або efimart – це трейдер з ФТ, за яким я весь час наглядав, але інвестувати так і не наважився, тоді під час створення свого рахунку Ірина, вона яка на мене (імхо) трошки неправильно розподілила бонуси агентам, нагороду керувальному, та штраф при виводі, через що кожну просадку рахунок ледь витримував. Тому великі успіхи, які би мали бути в того рахунку, при 10-15% в тиждень, так і не відбулись, + Ірині окремо не пощастило з початком торгівлі, адже це було майже на початку проблем з виплатами. Особисто я напевно буду інвестувати в цей рахунок, як тільки випаде така можливість.

3 thoughts on “Огляд ПАММ рахунків PrivatefX

  1. Дуже давно читаю ваш блог, і от нарешті зареєструвався в цій системі діскус. Дуже дякую за ваш блог! Вивчив багато нового, також чекаю нових публікацій, до речі, коли будуть нові записи? Ви часом не вирішили закинути блог?

    1. Дякую за те що вирішили зареєструватись, і за Ваш коментар!
      Записи будуть, просто зараз часу обмаль але вже скоро все налагодиться. За цей час я надумав багато цікавих статей, тільки б зібратись і це все написати, загалом, скоро все будет!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *