Новорічний дайджест новин PrivateFX

Новини, Форекс
дайджест новостей PrivateFX

дайджест новостей PrivateFX

З новим роком!

2015-тий був дуже важкий, особливо для клієнтів ФТ, тому надіюсь 2016 нам принесе тільки хороші новини. Як для прикладу компанія PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), яка до нового року піднесла багато приємних сюрпризів для всіх:

Підключення цілого ряду платіжних систем.

До них увійшли: Ківі, Сбербанк онлайн, Unionpay, Неттелер, Moneta.ru, Яндекс гроші, і що стало справжнім приємним сюрпризом – Webmoney. Справа в тому що Webmoney підключати не планували, через цілий ряд проблем, зв’язаних з організаційним процесом, та юридичними аспектами. Однак, незважаючи на це Webmoney все ж підключили, і тепер клієнти матимуть змогу поповнювати, та знімати кошти однією з найкомфортніших, та найбільших платіжних систем в країнах СНД. Також спеціально для українців зробили можливість поповнити рахунок українською гривнею. Хорошою новиною також стала включення можливість виводу коштів.

Старт торгівлі та інвестування для  клієнтів які переходять по системі “1+1”

Ця новина найважливіша, та безперечно найбажаніша. Багато клієнтів та людей чекало саме її, тепер можна перенести свій депозит с Форекс-Тренд, та потроху повертати свої депозити. Ця новина ще також важлива тим, що після підключення “1+1” перейдуть топ трейдери з ФТ, та ті що пройшли конкурс “Квазар”, який тривав більше півроку. Тому незабаром чекатимемо новин зв’язаних з переходом, та оголошенням хто ж саме з трейдерів, які себе вже зарекомендували в ФТ будуть вести торгівлю вже під крилом PrivateFX, результатом чого будуть  хороші прибутки для інвесторів.

Плани PrivateFX на наступний рік

З новим роком нас також не забув привітати керуючий партнер Роман Караулов. В цьому відеозверненні Роман  поділився планами на наступний рік, які повністю співпадають з бажанням клієнтів: підключення біржі депозитів, оформлення європейської ліцензії, підключення прямих банківських переказів, та платіжної с-ми “Epayments” яка особливо буде зручна для громадян України.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *