Конкурс від PrivateFX “Збери літери – отримай гроші”

Конкурс, Форекс
В PrivateFX появился наконец свой твиттер!

В PrivateFX появился наконец свой твиттер!

В PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням стартував цікавий конкурс – “Збери літери – отримай гроші”. Чому він цікавий? Бо розділений на етапи, де можна підняти свій рівень, і боротись за приз. Загалом, все як я люблю.

Конкурс від PrivateFX “Збери літери – отримай гроші”

І так, конкурс. Суть його проста, вам потрібно в себе в кабінеті зібрати всі букви в слові PrivateFX. Кожну букву важче дістати ніж попередню, але і приз за кожну букву відповідно кращий.

Конкурс від PrivateFX
Конкурс від PrivateFX “Збери літери – отримай гроші”

Починається все з букви P. Її видають всім, хто зареєструється (і оцей бонус, 100 доларів це також бонус від цього конкурсу). Далі дві букви “R” і “I” вам дадуть за відгук про компанію, на одній з сайтів-партнерів компанії (зараз це тільки MMGP). Чергові букви “V” та “А” вам дадуть за поповнення рахунку на 100 доларів, при цьому вам також дадуть 100 бонусних доларів. Їх можна так само інвестувати як і ті, що дають при реєстрації, тільки цього разу ці бонусні у вас будуть 1 місяць, а не 10 днів. Щоб отримати наступну букву “T” тут вже вам буде потрібно інвестувати 500 доларів. Так же як і з буквами V та A за це вам дадуть ще 500 доларів на місяць.

А далі йде все складніше і складніше, але ж ми любимо труднощі, правда? Тим більше що там приз вже буде 5000 доларів, та буква “F“. Для цього вам буде потрібно проявити свою майстерність в інвестуванні, та зробити 20% прибутку від тих 500 доларів що ви інвестували. І знаєте, насправді це зробити досить реально, правда прийдеться бути терплячим. Я детально вичитав всі ці правила, які до речі описані тут, важливим моментом є те, що ця умова отримати 20% прибутку не обмежена часом, тут важливо просто бути терплячим та не лізти як я, в агресорів.

І якщо у вас це вийде, то вам залишиться всього описати на тих же сайтах-партнерах компанії, як саме ви заробили ці 20%. За це вам дадуть 5000 доларів на пів року в інвестування, де як і з іншими бонусними грошима прибуток ваш. Скажу чесно – це дуже щедро. Для прикладу, для того щоб в свій час мені зайняти 2 місце в конкурсі “найкращий ПАММ інвестор” я мав мати власний сайт та хорошу відвідуваність.

І опісля, якщо вам буде цікаво, то вам можуть дати ще 5000 доларів на 3 місяці, ну і звісно, останню букву “X“. Але для цього вам буде потрібно ваш рахунок на 1000 доларів і більше. Ви повинні зрозуміти, остання буква буде найрідкісніша, і за неї потрібно буде піти на деякі жертви. Але і приз нічогенький.

А тепер найсмачніше, якщо ви вирішили прийняти участь в акції, то ви просто обов’язково маєте прочитати цю статтю (або просто тицність по картинці). Адже мій блог пропонує всім бажаючим сертифікати на 300 доларів, з якими почати шлях інвестування в буде особливо приємно.

Зареєструватись, та прийняти участь в конкурсі від PrivateFX “Збери літери – отримай гроші”

Важливо! Сертифікати можна вводити тільки при реєстрації, тому спочатку напишіть на пошту forex.in.ua@gmail.com, щоб я вам їх видав!

 

UPD:

Я теж вирішив прийняти участь, не втримався.

Конкурс від PrivateFX Збери літери - отримай гроші
Конкурс від PrivateFX Збери літери – отримай гроші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *