Чого досягнула компанія PrivateFX за рік роботи

Новини, Форекс
Чего достигла компания PrivateFX за год работы

Чего достигла компания PrivateFX за год работы

Аж не віриться що пройшов майже рік від початку роботи компанії PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням. І я, як і багато хто з уже теперішніх клієнтів брокера, детально слідкував за розвитком подій за цей період, а тому можу розповісти, як все це відбувалось.

На початку було надзвичайно складно, адже перед компанією стояло одне дуже важливе завдання – розпочати свою роботу якнайшвидше. Тут слід відмітити, що подібні компанії правильно створюються роками, це дуже важкий юридичний, фінансовий та технічний процес. На відміну від інших, брокер зумів почати роботу за декілька місяців. Звісно, це все не могло відбутись без Ігоря Мазепи, директора компанії Concorde Capital, який є головним акціонером нашого брокера. Завдяки його зусиллям та зв’язкам молодій компанії  вдалось піднятися та вдосконалитись  так швидко. І це факт, адже всього за рік брокер обігнав таких “великих акул” серед СНД брокерів як:

PrivateFX – 19,540,862 млн

Альпари – 19,165,837 млн
FxOpen – 10,061,626 млн

Дані взяті звідси

І, крім цього, компанія ще зуміла пройти ряд непростих етапів розвитку:

Історія PrivateFX
етапи розвитку PrivateFX

Останній етап я вніс авансом, адже він ще не відбувся, однак я впевнений, що  цей етап дійсно ввійде в історію компанії.

Дивлячись на пройдені етапи, не можна не згадати СЕО компанії – Олександра Бикова, адже і розвиток компанії можна розділити на 2 періоди: до та після його призначення на посаду. Аналізуючи діяльність Олександра Бикова, я згадую таке зображення:

Чого досягнула компанія PrivateFX за рік роботи
Чого досягнула компанія PrivateFX за рік роботи

Під керівництвом SEO Олександра Бикова компанія  прийшла до таких результатів на даний момент:

  1. Капіталізація компанії дійшла майже до 20 млн. доларів.
  2. Кількість зареєстрованих клієнтів в компанії понад 65 000.
  3. Середній час відповіді на тікет – 24 години.
  4. Виплати на всі платіжні системи відбуваються в більшості за 1 робочий день (особисте спостереження).
  5. В загальному в Інтернеті збільшилася кількість позитивних відгуків про компанію. Тут мені варто навести приклади (я спеціально оберу найобширніші, такі відгуки найкращі):

Чого досягнула компанія PrivateFX за рік роботи

Чого досягнула компанія PrivateFX за рік роботи

Чого досягнула компанія PrivateFX за рік роботи

Що мені приніс рік з PrivateFX?

За цей рік досягнень та успіхів досяг не тільки брокер, а і я. Оскільки тут я пишу тільки про фінанси, то і розповім чого я досяг за цей рік як інвестор:

  • Зрозумів що інвестувати в себе, в свої задумки та проекти в любому випадку потрібно. Це все дуже цінний досвід, який допомагає мені краще розбиратись в людях, робить мене більш стійким та спокійним до різних форс-мажорів та негараздів. Зрозумів що гроші це не так важливо, і хай би що було, якщо я зумів заробити свої суми до цього моменту, то зможу і після.
  • Виріс як інвестор – з компанією потрібно постійно тримати руку на пульсі всіх подій та новин, і при потребі потрібно вміти використовувати це, та пристосовуватись. Загалом, все як і має бути на справжньому форексі. Цього я досяг.
  • Майже навчився правильно розподіляти портфель – постійні читачі можуть підтвердити що з часом мої інвестиційні портфелі стають все більші, та важчі. І навіть не дивлячись на те що почав я інвестування з компанією набагато пізніше за інших, та те що останні декілька тижнів я відкрито займаюсь експериментами віддаючи левову частку агресорам, все одно, мій портфель приніс вже більше прибутку, ніж в деяких “фінансових експертів” з початку року. Також я зайняв 2 місце в конкурсі “Кращий ПАММ інвестор”.
  • Мої старання помітили – Ці, та мабуть ще деякі інші фактори привели до того що мені було довірено голосувати серед 15-ти інших талановитих інвесторів, які обирають хто буде входити в індекс Popular. Я дуже ціную цю довіру, та ставлюсь до цієї роботи з повною відповідальністю. Сподіватимусь що мої старання будуть помічати і надалі 😉 .

Висновки

Тут мені варто згадати статтю, яку я писав ще на початку створення блогу, було це якраз майже рік тому. Називалась вона “Ефект Метелика“, я б хотів дещо процитувати звідти:

І по всьому цьому хронологічному ланцюжку рішень, та тих справ, які компанія вже зробила, та планує зробити можна чітко побачити якраз те, що я писав на початку – вони хочуть створити свого, нарешті хорошого брокера в СНД,  якому не було б чого ховати від своїх клієнтів, та Наглядової Ради, брокера, який би насправді піклувався про своїх клієнтів, та намагався надати їм найкращий сервіс та функціонал, та вивести це все на новий рівень, і так би мовити дати приклад своїми діями всім іншим, який саме повинен бути брокер.

І знаєте, як мені здається у них це вийшло.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *