Інвесторія – тримайте руку на пульсі PrivateFX

Новини, Форекс

Сьогодні хочу розповісти про цей цікавий ресурс. Про нього я дізнався прямо на зустрічі клієнтів. Справа в тому що я випадково сів прямо біля засновників та авторів цього проекту. І до початку трохи з ними поговорив. До речі мені потрібно сказати їм 2 рази “дякую”.  По – перше за те що попередили що всі ІП будуть йти до сцени та представляти себе, а по-друге за те що вийшли виступати першими за мене, тим самим давши мені ще трошки підготуватись.

Отже тепер про самий проект, оскільки я сидів поряд і був знайомий то дуже уважно їх слухав. Розумієте, слідкувати за всіма новинами PrivateFX (Я більше не працюю на них і нікому не рекомендую з ними вести хоч якісь справи, детальніше читайте за посиланням), ну дуже складно. Для прикладу які ресурси треба постійно моніторити щоб бути в курсі всіх подій: mmgp, форум сайту, ф4ф, блог юлії, новини самИого Privatefx, і багато інших ресурсів де пишуть про компанію. І щоб це все моніторити потрібно витрачати мало не весь день, і погодьтесь, це важко та багато хто не готовий витрачати стільки  часу на те щоб бути в курсі всіх подій. а бути в курсі подій важливо, адже якісь новини появляються мало не кожен день, та також потрібно знати всі повідомлення трейдерів, можливо хтось кардинально змінив торгівлю, може хтось торгувати не буде, а можливо хтось отримав хороші сигнали, і повідомив клієнтам в своїй темі на форумі що налаштований отримати великий прибуток на наступний торговий період.

І бачачи що якогось такого ресурсу немає, де б писалось коротко про головні події Брокера в режимі реального часу Сергій та Віталій вирішили зайняти цю нішу, швидше за все як і буває якщо людина не знаходить того продукту, функції, яка їй потрібна то вона створює його сама. Швидше за все так і появився цей ресурс. Почали вони з твітера, він дуже добре підходить для коротеньких та постійних новин що обновляються, згодом перейшли на свою групу, та ютуб канал, на якому вони роблять щоденний відеопідсумок дня та неділі по новинам PrivateFX. Також вони запрошують всіх бажаючих до їхньої відеоконференції, де б ви могли розповісти про себе, про інвестиції, або про те, чим вважаєте потрібно поділитись.

Особисто мені цей проект досить цікавий та правильний, хороший інвестор повинен знати якнайбільше про продукт, та його складові в який він інвестує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *